| MarianSteaua a întrebat:

Se potrivesc zodiile Capricorn Cu >Varsator?:X:X

10 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Exista atractie între contrarii? Adesea. Rezista împreuna? Uneori, însa în cazul de fata diferentele sunt foarte mari. Rezultatul acestei combinatii depinde de diferenta dintre asteptarile dvs. si ceea ce obtineti.

Nevoia de senzatii tari si ideile neconventionale ale Varsatorului va dau fiori pe sira spinarii? Se prea poate sa considerati aceste însusiri excitante si provocatoare, dar numai la început. Dvs. sunteti traditionalist pâna în maduva oaselor, ori Varsatorul nu da doi bani pe statul social, asa cum faceti dvs. El nu se jeneaza sa socheze, sa revolutioneze - ba dimpotriva! Chiar daca Varsatorul dvs. nu este un caz tipic, oricum are un temperament mai rece decât al dvs. Viziunea lui asupra lumii este plina de obiectivitate. Nu prea lasa sentimentele sa se amestece cu ratiunea. Uneori, interesele lui pot fi atât de ultramoderne si de "mobile", încât, cu timpul, veti tânji dupa o persoana mai stabila si mai... iubitoare. Varsatorul nu se va încadra niciodata în aceasta descriere! Si abia am schitat câteva dintre diferentele majore!

| dulcesa a răspuns:

Nu prea...

| cupcake02 a răspuns:

Nicio sansa.

| madasuk a răspuns:

Compatibilitati zodii:
Capricorn - Varsator

Exista atractie între contrarii? Adesea. Rezista împreuna? Uneori, însa în cazul de fata diferentele sunt foarte mari. Rezultatul acestei combinatii depinde de diferenta dintre asteptarile dvs. si ceea ce obtineti.

Nevoia de senzatii tari si ideile neconventionale ale Varsatorului va dau fiori pe sira spinarii? Se prea poate sa considerati aceste însusiri excitante si provocatoare, dar numai la început. Dvs. sunteti traditionalist pâna în maduva oaselor, ori Varsatorul nu da doi bani pe statul social, asa cum faceti dvs. El nu se jeneaza sa socheze, sa revolutioneze - ba dimpotriva! Chiar daca Varsatorul dvs. nu este un caz tipic, oricum are un temperament mai rece decât al dvs. Viziunea lui asupra lumii este plina de obiectivitate. Nu prea lasa sentimentele sa se amestece cu ratiunea. Uneori, interesele lui pot fi atât de ultramoderne si de "mobile", încât, cu timpul, veti tânji dupa o persoana mai stabila si mai... iubitoare. Varsatorul nu se va încadra niciodata în aceasta descriere! Si abia am schitat câteva dintre diferentele majore!

CAPRICORN-VARSATOR: O legatura sub semnul intrebarii deoarece, varsatorul, imprevizibil si ager il va putea deruta pe calculatul si greoiul capricorn. Daca varsatorul va reusi sa inteleaga legatura de camin a capricornului, cu toate ca temperamentele sunt total diferite, aceasta legatura ar putea continua.

| pitiqtsa a răspuns:

Heiii eu sunt capricorn sh iubitul mew e varsator suntem impreuna de 1 an jumate sh ne intelegem perfect doar ca...na avem intelegeri ca in toiate cuplurile! daca voi va placeti sh va iubiot e totul oktongue succesc :*

| chelie91ptm a răspuns:

Da

| chelie91ptm a răspuns:

Nu te mai lua dupa zodii

| Butterfly0 a răspuns:

Nu te mai lua dupa zodii ca nu ii adevarat nimic, de exemplu matusa mea ii taur si ii casatorita de ani buni cu un berbec si despre astea doua zodii se zice ca se inteleg bine doar pe plan profesional in rest...aualei si vai de noi, dar nu ii adevarat ce zic zodiile

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa crezi in asa ceva.Horoscopul este decat de amuzament.Si tot de amuzament poti sa faci aceste teste si sa afli raspunsul.
http://www.clopotel.ro/......orul-11696
http://www.clopotel.ro/......rnul-11695
Iar daca rezultatul nu este acela la care te-ai asteptat poti sa faci si acest test.
http://www.clopotel.ro/......tibila-127