| anky_8375 a întrebat:

Se spune ca ce simte o femeie indragostita e adevarat? adica nu o inseala instinctu... pareri...si exemple daca v-i s-a intamplat

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Intre noi fie vorba. majoritatea sunt gelosi asta nu inseamna ca sunt si indragostiti. doar ca au acel sentiment de nesiguranta ca poate o sa-l piarda sau o sa o piarda. insa eu nu cred in chestia cu presimtitul pentru ca stiu cum sunt femeile dar cred in semne. ca barbatii da niste semnale atunci cand insala sau spun minciuni.

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

LOL WUT?

De cand o femeie aflata intr-o simpla stare naturala, cea de inamorare, care ii atinge pe aproape toti companionii ei din specie, o face sa devina un fel de Gandhi spiritual? Nimic din ce simte un om nu este 100.00% adevarat, pentru ca, mereu sentimentele umane sunt alterate de un al doilea.Sentimentele sunt exact ca produsele chimice.Niciodata pure, mereu au cate altceva in ele, ce le altereaza eventuala puritate.

Instinctul uman este un proces animalic.Procesele animalice niciodata nu sunt statornice, ci mereu imprevizibvile si domintate de niste apucaturi desantate.Nu inteleg de unde atata propaganda feminista ce infatiseaza femeia intr-o anume stare ca un de netagaduit garant al adevarului, sinceritatii si feciorelniciei sau altele asemenea.

Nimic din ce simtim nu este adevarat de-a binelea, pentru ca suntem fiinte instabile. Fara a fi schizofrenici insa.Si pe toti ne inseala instinctul, ca suntem niste banale animale rapace, putin perspicace.

| AndruţHere a răspuns:

Dupa parerea mea, daca o femeie simte o atractie intre cei doi nu se inseala. Doar ca nu toate sunt sigure pe ele, si atunci apar dubii.

| AndruţHere a răspuns:

Daca o femeie simte o atractie intre cei doi, dupa parerea mea, nu se inseala. Doar ca nu toate stapanesc simtul asta, si atunci apar dubii.

| xAndraax a răspuns:

Eu stiu ca te gandesti mereu la el, nu il poti scoate din minte, te gandesti cum ar fi sa fi-ti impreuna, il visezi. te cate ori il vezi ai fluturasi in stomac, iti este rusine sa vorbesti cu el. uneori ai senzatia ca il vrei langa tine. si vrei sa vorbesti foarte des cu el happyMie cam asa m-i se intampla big grin

| anky_8375 explică (pentru xAndraax):

Nu la asta ma refeream... daca eu presimt ca ma inseala...sau ca se intampla ceva cu el

| Alexakos a răspuns (pentru anky_8375):

Intre noi fie vorba. majoritatea sunt gelosi asta nu inseamna ca sunt si indragostiti. doar ca au acel sentiment de nesiguranta ca poate o sa-l piarda sau o sa o piarda. insa eu nu cred in chestia cu presimtitul pentru ca stiu cum sunt femeile dar cred in semne. ca barbatii da niste semnale atunci cand insala sau spun minciuni.