| karuan a întrebat:

Se uita fetele la filme porno(ma refer la fetele/femeile care au intre 13 si 22 ani)

25 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Da normal. Io chiar nºam mai vazut de mult unul laughing) Mi-ai adus aminte laughing)

| Bacemi a răspuns:

Sunt care se uita. Normal. Nu poti spune ca nici o fata nu se uita dar nici ca toate.

| Bacemi a răspuns:

Sunt care se uita . Normal . Nu poti spune ca nici o fata nu se uita dar nici ca toate .

| daniDeeDee a răspuns:

Ce intrebare, tovarase laughing sunt si eu curios big grin

| StaRmAgiC a răspuns:

Majoritatea fetelor din pura curiozitate se uita, nu numai baietii.Si vorba lui bacemi nu toate dar in general da.

Răspuns utilizator avertizat
| di@n@ a răspuns:

Dar alea care au peste 22 ce au? sau crezi ca le cade rau?

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Eu una ma uithee heenu mi se pare ceva iesit din comun

| adi4ever a răspuns:

Da se uita, dar la ce ai postat nu se intelege ce ai zis.Bafta

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Rareori. Fetele la varsta asta sunt in general mult mai interesate de scoala, de invatatura, de-abia dupa 20 de ani incep sa-si exploreze latura sexuala cu adevarat.

| Mihaiii a răspuns:

Logic.Si pana la urma ce, e o regula ca doar baietii se uita? Este adevarat ca se uita mai multi baieti de cat fete, dar se uita si destule fete.Sa stii draga Karuan ca si fetele si baietii incep pe la 10 ani sa isi puna intrebari despre actul sexual.La 13 ani unele fete se uita doar de placere, altele se uita si se masturbeaza.La filme porno, te uiti cu interes, pana la primul contact sexual adica pana cand simti pe pielea ta cum e...si apoi numai este asa de interesanthappy.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Eu una nu ma uit pentru. ca mi se par scarboase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele si baieti se uita la filme porno de la 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da ele ceau ce credeti ca nu se uita normal ca da ce fata nu ar vrea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum se uita si baiatii se uita si fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 23de ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar incepe sa fie interesate de sex numai pe la 20 de ani ar fi plina lumea de virgine sau mai rau de frustrate, lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaa

| pitiku13 a răspuns:

Logic..peste 95% mai ales cele mici care st la inceput vor sa experimenteze e normal ft bine ai pus problema varstei daca ziceai de o femeie de 30 si ceva cu siguranta ziceam ca st foarte putine, dar de la 10 la 20 anii e perioada cand o fata isi doreste sa experimenteze si sa incerce lucruri noi