| chikitoka a întrebat:

Se zice ca asa cum mananci asa faci si dragoste. voi cum mancati?tongue

Răspuns Câştigător
| kinkyk a răspuns:

Mananc incet, cu pofta, savurez fiecare bucata de mancare big grin si daca a fost bun, mai cer o portie

12 răspunsuri:
| canarita a răspuns:

Eu sunt simandicoasa, folosesc furculita, nu fac frimituri pe masa, imi place curatenia... dar cand mi-e foame rau mananc cu mainile si foarte repede... dar tot imi place masa curata

| Simon a răspuns:

Pai atunci e cam najpa de cei care prefera Fast Food-ul laughing)). Prefer un meniu variat si sanatos, cam de 3-4 ori pe zi laughing))

| bubu_7778 a răspuns:

tongue Condimentat... iute, piperat, sarat :p

| MihaiA a răspuns:

Obraznic rolling on the floor

| christian a răspuns:

Eu mananc exact ca la carte.(codul bunelor manieretongue)

| chikitoka explică:

e o zicala din batranitongue. daca doresti sa ai un expeditor. voi fi eu acela.acum poti raspunde andry?

| sigmanet a răspuns:

Crezi chiar tot ce se spune?happy

| benito35 a răspuns:

Cred ca e adevarat///

| Adry a răspuns:

Se zice dar cine zice de fapt? sau sunt niste vorbe care nu au expeditor si circula asa prin aerhee hee

| mariusres a răspuns:

Foarte des si foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte incet, imi place sa adulmec fiecare bucatica, sa-i simt gustul, las sa se topeasca in gura..., mmmmmhhh..., apoi inghit..., mmmhhh...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet, cu grija pentru celelalt, sau pe fuga uneori, de fiecare data cu placere pentru amandoi