lolita
| lolita a întrebat:

Se zice ca in dragoste totul este permis, tu ce nu ai face niciodata cu partenera/ul?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu niciodata nu as putea sa o jignesc sau sa incerc sa o lovesc pe partenera de viata. Sunt lucruri care distrug relatia de dragoste dintre cei doi.

22 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, acum nu mai sunt cu baiatul pe care il iubesc.sad, nu as face niciodata infractiuni cu el, nu m-as bate cu el, nu l-as jigni nici el pe mine, nici eu pe el...mai multe lucruri, chestii care nu sunt demne sau care sa le produca rau altora sau noua!

| Bacemi a răspuns:

Am vazut intr-un film doi iubiti care bateau impreuna un vagabond ( bineinteles era o comedie ). Sigur nu as face cu persoana iubita asa ceva laughing

lolita
| lolita explică:

Hai mai bro, te credeam mai modern. laughing

| Barajag a răspuns:

Socoteala la banilaughing

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Da, si la mine tot sexul in grup este exclus. Caci daca iti iubesti partenera/ul atunci nu mai ai nevoie de altcineva.

| hândel a răspuns:

N-as face sex, doar dragoste.hee hee

| JesterRO a răspuns:

Nimic rau.

| Catalion a răspuns:

Sex in grup.

| IQOnly a răspuns:

Cred ca nu as avea amanta! Dar m-as da putin si la alte fete!

| DrViorel a răspuns:

Dragoste in grup, sunt scarbit de asa ceva. Mi se pare cea mai mare prostie, da stiu pentru altii suna incitant si restul dar parerea mea ii ca daca faci asa ceva cu iubita ta si cu un alt baiat, apare intrebarea cat de mult iti iubesti iubita, nu stiu acum parerea mea sincera, poate la altii le convine...

| duDu_8774 a răspuns:

Sex oral si sex in grup laughing nu sunt in fatezia lui Pink laughing

| sunt_fericita a răspuns:

Nu as face niciodata sex anal!

| motanelul a răspuns:

Nu as putea sa o lovesc nu i-as vb urat mai multe...

| oana23madrid a răspuns:

Pai depinde acum si de situatie

| razispeed a răspuns:

Sex in grup, sau sa o lovesc a doua oara

| 20pamy a răspuns:

Menage a trois! Nu as accepta asta niciodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lucru care nu mi-a placut niciodata... nu as gatihee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita, modern desigur, fac orice devil da nu gatesc rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as insela partenera niciodata.

| AdrianX a răspuns:

Fireste, nu as face nimic, dar absolut nimic, din ceea ce nu i-ar placea.

| esperado a răspuns:

daca iubesti cu adevarat partenerul trebuie sa-l iubesti din talpi pana in crestetul capului indiferent cum

| andreea29 a răspuns:

Nu cred ca as face sex cu el si cu alta femeie, cu toate ca m-am gandit la lucrul asta de multe ori.De ce as face-o, ca el sa nu o faca cu alte doua, din curiozitate ca sa vada cum e, mai bine cu mine langa decat cu altele cu toate ca tare imi e frica ca in momentele alea sa nu o pot face, si nu as face-o pentru ca il iubesc prea mult si nu cred ca as mai putea fi la fel dupa, cred ca nu nas putea uita niciodata imagine lui culcandu-se cu alta. Oare ar suporta el sa ma vada facand-o cu altul? Categoric nu, mi-a si spus-o, eu de ce as suporta sa il vad pe el cu alta...