| anonim_4396 a întrebat:

Sers! am o problema. am vb cu un baiat care ar vrea sa se combine cu mine... eu nu prea vreau ca nu`mi place de el mie`mi place de altnv... cum ar trebui sa-i zic asta dar nu vreau sa se supere pentru ca ma inteleg bine cu el? straight face

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

Normal ca o sa se supere pe tine daca il refuzi. straight face
Eu zic sa ii zici asa: Nu te supara pe mine, dar pur si simplu nu vreau.Eu vreau sa ramanem doar amici, ok?winking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreutssa a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema, si nu am stat sa ii dau explicatii tipului, pur si simplu m`am combinat cu persoana de care imi placea happy
si iti recomand sa faci si tu acelasi lucru pentru ca nu are ce sa faca happy
chiar cu riscul de a se supara pe tine happy

| DeN1 a răspuns:

"imi pare foarte rau dar sincer mie imi place de altul...ramanem doar prieteni happy" [daca intreaba de cine iti place ii spui numele daca vrei si daca nu vrei ii spui ca nu il cunoaste.] (ai grija, daca o sa ii spui numele poate o sa fie gelos si o sa se poarte urat cu respectivul sau chiar o sa ii zica ca il placi)