| 541730 a întrebat:

Sers' fetelor, deci ce ziceti de baietii aia care incearca sa fie cu una vad ca nu reusesc trec la urmatoarea si tot asa, vb ca le ia la rand pe fiecare dintr-o clasalaughing?

6 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Incercarea moarte n-are laughing

| spad3r a răspuns:

Niste ****** am un coleg, eu stau dupa una de mult si tot nu reusesc dar nu trec mai departe :d ce dq sunt ****** funda te rooog

| Mangoo a răspuns:

Salut! Baietii aia sunt de-a dreptul disperati dupa atentie. Ei nu se ataseaza de fete ci doar de imaginea ca sunt cu cineva. Vor sa fie in trend, din partea fetelor nu merita atentie. Pa:X

| mgtow a răspuns:

Ei vad ca nu reusesc sa faca nimic cu fata si trece la alta e ceva normal decat sa stea ca prostul sai miroasa curu' mai bine trece la alta si tot asa.

| Ana_6400 a răspuns:

Viitori afemeiati.

| DeeDee a răspuns:

Mai stii reclama aia de la Sprite cu "esti disperat"?hee hee