| AnnaMarrieee a întrebat:

Servuus love struck.
Care este povestea voastra de dragoste?
Cum v-ati cunoscut?happy
Fara sictir, va rog.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La mine au fost numai esecuri si dezamagiri, n-am reusit sa am o relatie lunga si uite la ce am ajuns la singuratate.

| AnnaMarrieee explică:

Stiu cum e, nu esti singurul.

| Byby_2670 a răspuns:

Sall, eu si prietenul meu neam "cunoscut" pe mess prin intermediul unui prieten comun, am vb cateva luni si am hotarat sa fim "impreuna" doar ca era o relatie la distanta eu stau in Deva iar el in Italia dar dupa cateva luni a venit la mine si ne-am cunoscut in adevaratul sens al cuvantului neam placut si am ramas impreuna acum avem 1 an si cateva saptamana de cand suntem impreuna si avem planuri de viitorbig grin cam asta a fost

| heiii a răspuns:

Si la mine la fel e. numai esecuri. din partea mea dragostea e o mare durere in fund.

| Morena_6921 a răspuns:

Buna! Pai.Noi ne cunoastem de cand eram mici.Stateam in acelasi blochappy. Apoi eu m`am mutat in alt cartier.Am plecat in Spania. vorbeam pe messchatterbox. Cand am venit in vacanta in Ro el tot insista sa ne vedem eu gaseam tot timpul scuzeblushing.Am plecat inapoi in Spania iar anul trecut am revenit definitiv.El tot imi spunea sa ne vedem.ne-am intalnit intr-o zi ne-am plimbat, etc iar a doua zi ne-am combinatbig grin.Au trecut 5 luni de atunci!love struck