| anonim_4396 a întrebat:

Sex oral intr-un cuplutongueRO/CONTRA? argumentati!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de cuplu daca le place sau nu, eu nu zic nimic.

| SociallyDepressed a răspuns:

Intr-o relatie serioasa poate.Dar intr-o relatie cu un pusti neserios care dupa aceea sa se dea mare in gasca lui ca i-am facut sex oral nu.Nu ca ma gandesc la asa ceva acum...oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| love_1456 a răspuns:

NIMic: chiar deloc! cred ca fiecare are o idee proprie, dar am citit multe intrebari legate de sex oral si multe raspunsuri gen" cu o parasuta da, cu iubita nu pentru ca mi'ar fi scarba" sa inteleg ca unora le este scarba de propriu sau corp?
in fine...am pus o simpla intrebare dintr-o simpla curiozitate!

| vεηiη a răspuns:

Eu sunt contra. Daca prietenul meu isi doreste atat de mult o felatie, ii gasesc eu o pasasuta. laughing Si atat.
Nu sunt de acord cu sexul oral intr-un cuplu, si nici nu voi fi.
Am ideile mele fixe laughing

| Monica_7453 a răspuns:

Contra big grin. nu cred ca e nevoie, daca e destula dragoste si sunt momente frumoase si de amintit.sunt multe amintiri interesante in afara de "sex oral". ce scarbos :-s.

| nIMic_3176 a răspuns:

Tu vrei sa stii ce spune lumea inainte de a te apuca de treaba? laughing Nu ai pareri proprii?

| Danyella_3923 a răspuns:

Scarbos.nu clar ca nu cu ce te ajuta asta intr-o relatie? dupa ce va desp sa zica la toti ca iai facut`o. no way laughing

| XSuperstarX a răspuns:

Pro : e super misto. Mai ales pozitia 69.

| ombladon_3151 a răspuns:

Eu sunt pro