| Babushka a întrebat:

Sexukk oral? ce parere aveti? va place? nu va place de ce? va pup:*

Răspuns Câştigător
| stephie21 a răspuns:

Stiati ca sexul oral poate " cauza" placere? lol
Sunt foarte multi cei care practica sexul oral, dar care nu vor sa recunoasca..." mi se pare scarbos, nu fac eu asa ceva, mi se pare o lipsa de respect" spun multi, dar ce le mai place in realitate! Sunt doar niste prejudecati pentru unii, pe care trebuie sa la depaseasca...parerea mea.
Sfat: Daca vrei sa fii cea mai pasionala si cea mai buna partenera, daca vrei sa-ti imbunatatesti viata sexuala, daca vrei sa-ti tii partenerul interesat, astfel incat sa nu se mai gandeasca la alte femei, sau mai rau, sa te paraseasca pentru o femeie mult mai experimentata, daca vrei sa-ti imbunatatesti relatia nu ai cum sa spui ca ti-e sila de barbatul iubit, ca nu poti sa faci sex oral. Orice are un inceput.

29 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Depinde

| Psihoyounger a răspuns:

De

| Psihoyounger a răspuns:

Incarcatura

| Psihoyounger a răspuns:

Sentimentala

| Psihoyounger a răspuns:

A fiecaruia

| Psihoyounger a răspuns:

Dintre

| Psihoyounger a răspuns:

Noi!

| Psihoyounger a răspuns:

Psihoyoungerbig grin

| albastrel a răspuns:

Suna ciudat ''va pup'' dupa ce pui o intrebare despre sex oral...hee hee devil

| albastrel a răspuns:

Ce rautacios esti enigmo tongue

| Encore a răspuns:

Ma sincer mi-a facut cineva, si eu as vrea sa incerc doar daca ar fi cu persoana iubita, altfel nu ma tenteaza laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Da.depinde foarte mult cu cine faci sex oral.eu fac cu prietenul meu si da, imi place.Acum nu este o problema daca nu va place, dar intai incercati.

| snepy a răspuns:

E o treaba intima, dar e ok happy

| Babushka explică:

Sexul oral scuze...

| annda a răspuns:

Daca te speli inainte sa ne pupi e ok. Bafta in continuare. big grin

| abis a răspuns:

Sexul oral este o forma de intimitate foarte placuta, atat timp cat este liber consimtit de catre cei doi. Atunci cand vine firesc, in completarea mangaierilor si sarutarilor pe care le impart cei doi.

Dar poate fi extrem de neplacut atunci cand unul il forteaza pe celalalt sa-l faca (il forteaza nu neaparat fizic, ci prin santaj emotional).

Daca vrei sa-l faci, fa-o. Aproape sigur ca o sa-ti placa, indiferent daca tu il faci lui sau el tie. La urma urmei, "acolo" sunt mult mai putine bacterii decat in cavitatea bucala, bineinteles daca igiena este corespunzatoare.

| adiuca a răspuns:

Prowinking mie imi place... acum fiecare face cum simte cum crede si cum vrea... e relaxant sa stai cu capu pe burtica baiatului si sa te joci cu ea in gura... sau tu pe spate si el sa se joace cu libuta pe acolo e superwinkingwinking

| adiuca a răspuns:

@nony... depinde de timpu pe care il avem la dispozitie uneori nu mai facem sex oral alteori facem numai sex oral alte ori le combinam... nu pot sa-ti dau un timp straight face mult putin cateodata mult cateodata putin cateodata doar il intarat depinde...

| troxanici a răspuns:

Atat timp cat e reciproc si e cu persoana iubita nu vad care ar fi problema. Mie personal imi place, il practic cu o singura persoana si anume cu prietenul meu, bineinteles l-a inceput nu prea am vrut dar nici nu m-a fortat sa fac asta, ci doar a venit de la sine.
Eu cred ca sexul oral este perfect pentru un preludiu, dar si o sursa de placere maxima deci nu vad care ar fi problema, mai ales cand doresti placere fara a utiliza prezervativul si fara a-ti face griji daca vei ramane insarcinata... asta e parerea mea, mi-e imi place si punct

| adytzu_1864 a răspuns:

Atata timp cat e cu persoana iubita... da

| alexusfabio a răspuns:

Buna. Eu sunt de acord cu sexul oral. Doar ca acest lucru trebuie sa vina de la sine si din ambele parti... Nu trebuie discutat, ci doar sa se treaca la fapte...

| adinescu a răspuns:

Sunt contra. sexul oral nu e pentru persona iubita mi se pare o lipsa de respect

| autoboy a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu tongue n-am incercat laughing
Si nici nu vreau.

Tu ai incercat?

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o faci cu persoana iubita, in care ai incredere, cu care te simti in largul tau...de ce nu?

E o chestie cam intima, nu crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brrrr, cel putin ai mancat si tu ciorba fiarta daca tot vrei sa ne pupi? chiar, tie iti place? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place. si eu te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Gusturile nu se discută.
Intimitatea fiecărui cuplu este la baza preferinţelor şi plăcerilor sexuale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ai incercat? sau vrei sa incerci intreband pe altcineva cum e.