| BlitzLikeXd a întrebat:

Sexul ce va ofera intr-o relatie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Energie pozitiva

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Satisfactie.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Ma amuza teribil toate raspunsurile astea fricoase, da da ne e frica de cuvinte care pot parea frivole dar sunt adevarate. Suna mai pompos asta ca sexul ofera cunoastere reciproca si stabilitate. bla bla.

Sexul intre doi parteneri ofera placere. E modul in care un cuplu normal isi demonstreaza sentimentele in mod fizic, fie ele sentimente de atractie sau sentimente mai profunde de iubire.
Sexul elibereaza in corp niste substante care produc o euforie si o relaxare si ar trebui sa ne bucuram de el ca atare si sa nu-l mai idealizam atata.

Ma enerveaza cand aud stereotipizari de genul "noi ne iubim si nu mai facem sex facem dragoste" Pai in general o sa faceti dragoste pana cand el sau chiar si ea o sa decida ca are nevoie si de-un futai mai obraznic si-o sa-l caute in alta parte.

Sexul nu trebuie idealizat nici intre partenerii care se iubesc fiindca va deveni monoton si nu intotdeauna corpul nostru are nevoie de lumanarici si petale de trandafiri ci de o sanatoasa copulatie fie ea si pe masa din bucatarie.

| Keith a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Adevarat!

| BlackheartQueen a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Bun raspuns. happy

| 7639781254 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

In sfarsit spune cineva ceva real!

| neutrino a răspuns:

Intregirea relatiei si stabilitate.

| Danysan a răspuns:

Stabilitate -dar si o cunoastere a partenerului cat mai buna.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ceea ce tu nu poti intelege la varsta de 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Materializarea sentimentelor.

| Demonull a răspuns:

De fapt, o relatie ofera sex

| Fulbaster a răspuns:

Siguranta ca nu vei fi parasit foarte repede!

| NotToday a răspuns:

Depinde de persoana. In cazul meu nu a fost vorba de stabilitate, ci de relaxare (nu se mai enerva partenera pentru toate rahaturile).

| Capriciu a răspuns:

Placere, stabilitate, energie si incredere, iar pe linga toate asta poti sa descoperi corpul partenerului tau.

| geotechnical a răspuns:

Stabilitate,cunoasterea partenerului, sudeaza relatia.

| Toutui a răspuns:

Pentru unii stabilitate pentru alti doar placere si satisfacere.

| elena04 a răspuns:

Multehappy

| Ąℓзאą a răspuns:

Incredere...