| anonim_4396 a întrebat:

Sexul oral cu ce te afecteaza? happy

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste asta:
http://www.unica.ro/......-oral.html
Si gandeste-te si la respectul pentru persoana ta, daca exista.

| DNSK a răspuns:

Daca este folosit prezervativul, cu nimic. Daca nu, exista riscul contactarii unei boli cu transmitere sexuala

| Azµre a răspuns:

Practicat neprotejat, poți lua diferite boli cu transmitere sexuală. HPV, Sifilis, Hiv, Hepatită, Etc...

| Oana92 a răspuns:

Daca partenerul are vreo bts atunci da. Daca nu sexul oral te "afecteaza" doar intr-un sens pozitiv.

P.S. Nu se considera deviere de comportament si nu vad ce legatura are cu respectul de sine. Sexul oral este doar o alta modalitate de a face sex. Obsesia oamenilor de a se ascunde si de a-si ascunde anumite parti ale corpului (inca)face din sexul oral ceva scarbos si de neacceptat. Daca gandim logic de ce e de neconceput sa saruti penisul/vaginul dar e acceptat sa saruti mana/fata/gura? Cine stabileste ce e rusinos si ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Este considerat deviere de comportament sexual.
Cauzează cancer în timp, plus că e SCÂRBOS!
http://www.romanialibera.ro/......40146.html
Te pup!

| e1xtz a răspuns:

Daca esti fata..umfla falcilelaughingda e bine.o sa fii rotunjoara..la baieti lungeste limbalaughinglaughingte-ai lamiurit

| SefaTa97 a răspuns:

Cu nimic. Doar daca una dintre persoane e bolnava.

Răspuns utilizator avertizat
| Fartie a răspuns:

Nu afecteaza, ba din contra, mentine gingiile sanatoase si dintii albi. Depinde de tip, daca are vreo boala se poate transmite (Herpes). Funda?

| Visitor a răspuns:

Cu nimic!

| nika971 a răspuns:

Sanatatii nu afecteaza insa intelectualului nu i-as recomanda e o prostie care creaza in acelasi timp si placere si dependenta

| secret13 a răspuns:

1.gust oribil
2.SIDA
3.anormalitate
4.scarbosenie
5.neigienic

| Myno29 a răspuns:

Cu absolut nimic, din contra, ofera placere mai mare