| Animeegirl a întrebat:

Sexul slabeste? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| smile4u a răspuns:

Da slabesti, deoarece in timpul actului sexual depui efort si se misca aporiape toti muschii corpului, de aici rezulta transpiratia si arderea mai rapida a caloriilor

6 răspunsuri:
| Aniela2777 a răspuns:

Am auzit ca da, Eu nu am experimentatbig grin. Pentru ca faci foarte mult efort.nu e chiar asa.usorlaughing e obositor, chiar.

| doarofata123 a răspuns:

Cand faci sex arzi multe calorii, intr-un mod placut chiar, deci poti spune ca slabesti

| FunkyMunky a răspuns:

Daca mai fugi si de ea. slabesti mai multlaughing

| rakitik a răspuns:

Arzi calorii in timpul sexului, iar baietii "elimina" proteine...cred ca stiu ei despre ce vorbesc

| mgtow a răspuns:

Pierzi calorii prin transpiratia acumulata in actul sexual, dar nu prea cred pentru ca persoanele obeze nu slabesc deloc facand sex, de la frig se slabeste mai bine pentru ca organismul arde grasimile cand detecteaza scaderea temperaturii corporale si asa grasimile arzandu-se omul slabeste mai usor.

| RxTx a răspuns:

DACA partenerul sau partenera este bolnava de SIDA HIV sigur slabeste mult mai repedewinking