| anonim_4396 a întrebat:

Sfarcurile tari ale unui baiat pot fi un semn de excitare? (Si cand zic tari ma refer la foarte tari) pentru ca atunci cand ma sarutam cu iubitul meu si i-am pus mana pe piept si-l mangaiam, le-am simtit foarte pregnant prin bluza.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal tongue La fel ca la fete, poate fi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are 14 ani? se maturizeaza si i se umfla si intaresc.da tu cati ani ai daca el de abia e puber?

| Yuuko a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar eu nu am zis ca e l-a pubertate :/ 17 ani

| anonim_4396 explică (pentru Yuuko):

Inseamna ca se maturizeaza mai greu.da? numa sfarcurile i se intaresc? ca in mod normal se mai intareste ceva?

| Demonull a răspuns:

Nu dragă, se transforma.în HULK! păzea!