| TsunamiiiYay a întrebat:

Sfaturi legate de sexul oral (facut unui baiat)? Poate ceva din experienta ce vi s-a intamplat si nu stiati inainte, prindeți voi ideea laughing dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Fg2703mm a răspuns:

Ai grija sa nu atingi cu dinții, buzele strânse dar incearca sa nu fortezi prea tare, iar apoi nu trebuie să uiți de limbă fii Daca are și ea un rol important acolo mai exact jucăușă. Încearcă să faci totul cat mai senzual, uitate in ochii lui in timpul partidei, poti incerca sa folosesti și mana dar trebuie să fii atent la reacția lui in momentul cand folosești mana, sunt unii carora le place și unii carora nu. Succes.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Maxilarele sa fie larg intredeschise, insa buzele sa fie cat mai strans lipite. Tehnica ti-o vei insusi pe parcurs. Atentie la dinti big grin

| mihai69 a răspuns:

Cică e bine să folosești și mâna.winking
Și o lingi ca pe înghețată, apoi alternezi cu glandul supt ca o acadea... De ce credeai că le primești când erai mică?!? Pentru antrenament, desigur!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu il musti nu cred ca e greu de multumit.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Alterneaza cursele lungi de inghitire cu cele scurte. Dar nu uita sa-l lingi cu limba in locul frenului si pe dosul penisului, dar poti si pe testicole. Capul este partea cea mai excitanta.