| TIb a întrebat:

Sfaturi pentru a avea o prietena? Eu am 15 ani

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e buna si intrebarea asta, vezi ca site-ul are si chat, dar mergi pe site-urile gen hi5, acolo cauta din oral tau, aici cam greu.

| Dominicc a răspuns:

Trebe sa ai curaj sa abordezi o fata, de ex daca vezi pe strada o fata care o placi. oarecum asa intamplator...
O studiezi bine... miscarile. ce ii place...
strangi detalii despre ea, si cand e momentu actionezi cu ce ei in "sac"
un ex ar fi.

va intalniti la scoala si. o placi si vrei sa ii zici ceva care sa va apropie.
da; i drumu.
stii cum?

ar fi asa :
-tu: salut, apoi zambesti si astepti un raspuns...
-ea: buna, si zambeste la tine
apoi continui si u...
mi'ar face placere sa te cunosc, ai fi draguta sa facem cunoastiinta?
si la aceasta intrebare multe fete cedeaza si aprobeaza.
de aici te descurci, ai pus samantza.
asta se poate face si pe strada.
vezi fata si te duci la ea si ii spui la fel.
salut. uite te; am vazut draguta si... as vrea sa ne cunoastem.
trebuie sa fi sigur pe tine si sa ai curaj.

nu va da gres ceea ce ti; am zis

| nicol20 a răspuns:

Esti cam mic pentru prietena dar te inteleg agatale si tu pe strada fi mai tupeist traiesteti viata la maxim.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tupeu? Eu una nu suport big grin sau... "ma dau mare si tare". nici asta nu prea imi place... fi atent despre ce fel de fata este vorbawinking daca este cineva simpla, draguță, fara fite, abordeaz-o intr-un fel romantic, fi tandru, fi tu si NU TE DA MARE!

| Seline a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa arati atat de disperat ca vrei o prietena, pentru ca vor fugi fetele inainte sa apuci sa vorbesti cu ele.Fii natural, indraznet, glumet happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii mai sociabil, comunica mai mult cu fetele.
Nu trebuie sa devii obsedat de aceasta dorinta, toate la timpul lor.