| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Si baietii plang cateodata?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Holograf:
"Si baietii plang cateodata...
...cand nu-i vede nimenea..."

22 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da. Dar melodia e totusi penibila.

lolita
| lolita a răspuns:

Pai iubitul meu cand ne certam plange, mai ales cand il dau afara din casa happy( da sunt lacrimi false)

mlm
| mlm a răspuns:

Plang dar nu le place sa fie vazuti.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.pang si ei dar nu le place sa fie vazuti.in ochii lumii vor sa para duri si curajosi

assiris
| assiris a răspuns:

Mai rar dar plang si ei, fiecare are un suflet mai mult sau mai putin sensibil.

| borsec a răspuns:

Da si baietii plang

carla
| carla a răspuns:

Normal ca plang, numai ca ei fiind considerati ''sexul tare'' simt nevoia sa o faca cand sunt singuri, ca sa nu fie considerati slabi, doar sunt si ei oameni si au sentimente, nu?

| beba a răspuns:

Plang si baietii, pana la urma sunt suflete ca si noi... uneori mai plangem si impreunahappy

| bubu_7778 a răspuns:

Desi baietii nu recunosc, si ei plang chiar daca nu recunosc si fac pe durii :p

cristian
| cristian a răspuns:

Ei plang mai des, din cauza fetelor.

| ShaKuri a răspuns:

NU. ei nu plang. Ar vrea ei sa planga dar sunt nanoboti si nu'si permit luxul asta.

| christian a răspuns:

Plangem si noi, dar nu asa des ca fetelebig grin

| marina_7216 a răspuns:

Sigur...sunt baietii care plang mai mult decat noi, fetele. chiar am avut parte de unu care...pffais,plangea ca un bebe si nu se ascundea

| RamonaMn a răspuns:

Da...si ei plang..toti avem dreptul acesta insa ei plang pe ascuns big grin

| Andreea_8014 a răspuns:

Dopz...fostul meu prieten... a plans cand ne-am despartit.sad

| Adorable3 a răspuns:

Cand nu`i vede nimenea..plang ..plang si ei>smugsmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plang ca orice persoana.chiar daca nu vor sa fie vazuti. cei care se ascund le este rusine de trairile propii. daca tot vrei sa fii natural plangi cand e cazul.nu te mai ascunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si barbati foarte sensibili care sufera, plang, chiar daca par puternici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt si situatii in care plang cu adevarat, spre exemplu, nu pot sa cred ca vreun barbat se poate abtine de la plans cand ii moare vreun parinte, sora(Doamne fereste!)dar in rest...se mataie si ei ca faza cu lacrimile nu prea le iese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Si baietii plang. Aseara prietenul meu a plans dupa o cearta pe care am avut-o, iar la intrebarea mea " cum ramane cu noi?" i-au dat lacrimile instantaneu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca plamgem pe ascuns! nu nu patam ca vi si plangem cu lacrimi de crocodil...cu lacrimi false si cu scopuri bine alese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da