| Nooooooonameee a întrebat:

Si cum adica virgina?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Adică nu ţi-ai început viaţa sexuală!

10 răspunsuri:
| kitty_4375 a răspuns:

Adica nu ai facut niciodata un act sexual

| DeeaBlondiii a răspuns:

Ne****a mai pe romanestelaughing). Scuzati limbajulbatting eyelashes

| liviu42 a răspuns:

Cati ani ai Catinca?

Răspuns utilizator avertizat
| liviu42 a răspuns:

Virginitatea nu se poate pierde doar prin contact sexual. mai cititi!

| Girl a răspuns:

@phantom BA este nevoie de un act sex ca sa iti incepi virginitatea, daca ai himenul rupt si nu ai avut nici un act sexual te poti considera inca virginawinking

| cherrybomb a răspuns:

Adica nu ai facut nebuniilaughing

| Georgiy13 a răspuns:

Adica nu te-ai culcat inca cu nimeni

| Annd a răspuns:

Adica vad ca ai pus cam multe intrebari la categoria asta. Adica sunt destule site-uri, cu ajutorul carora te poti informa. Adica, cu timpul vei afla! oh go on

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cum adica proasta? cum adica desteapta?