| criss_9886 a întrebat:

Si mai am o intrebare :d.cine ma ajuta sa imi spuna Cum preiei controlul in pat? sunt incepatore...nu am experientalaughing

5 răspunsuri:
| RobertClaudiu a răspuns:

Punete easupra va fi mult mai simplu

| wolfer18 a răspuns:

Il legi cu catuse, nimic mai simplu, si faci ce vrei din el. Dar totusi ai grija ce facilaughing, ca in cazul asta, exista riscul ca dupa ce ii dai drumul din lanturi, sa numai detii tu controlul

| Pedala a răspuns:

Cu o pwula mare de cauciuc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde acum si de el. daca e dominant sau nu. si daca partidele voastre de sex sunt aprinse sau normale. ideea e ca amandoi trebuie sa va simtiti ritmul si daca faceti asta impreuna nu trebuie sa domine nici unul. daca vrei sa te simti ca detii controlul te pui deasupra si incerci sa gasesti ce iti place. ii va placea si lui, dar ideea e sa inceapa usor si o sa vezi ca ajungi sa te obisnuiesti si sa poti mari ritmul.

placeri cat mai mari.

| zenaly a răspuns:

Controlul il preiei prin viclesug. trebuie sa stii ce-ti place tie mai mult, sa fii un pic egoista. dar de ce vrei sa ai control? nu iti place ce face? spune-i mai bine. Trebuie sa va simtiti bine amandoi, nu? Niciuna nu a fost vreo invatata la inceput. Intai vezi ce-ti place, apoi insisti. Siaai grija sa nu faci niciodata ce nu vrei, ceva ce mai tarziu s-ar putea sa-ti para rau ca ai acceptat. urmeazati instinctele in pat, nu cere pareri cunoscutilor.si mai ales nu povesti.