| FORMULADTI a întrebat:

Si voi ce-ati face daca v-ati ruga prietena sa nu bea la petreceri si ea vine crita in fata ta si se da in teatru? Eu am palmuit-o nu m-am abtinut voi ce faceti?

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

I-as zice o data de 2 ori. daca nu intelege ma iau si plec. dar putem bea si cot la cotbig grin

| Oana92 a răspuns:

Urasc barbatii violenti la fel de mult cum ii urasc pe oamenii care exagereaza cu alcoolul. Dar in situatia asta tu esti mai rau...ea a gresit ca a baut, dar tu ai gresit ca ai lovit-o. Daca aveai ceva in cap nu o bagai in seama. Dar na...toti va credeti hercule!

| HueyFreeman a răspuns:

Daca ea nu este in stare sa se respecte pe ea, atunci nu cred ca poate fi in stare sa te respecte si pe tine.

| Demonull a răspuns:

O femeie bata.profit de ea.ce bune is alea bete si obraznice.Mrrrrrr

| Raiiiisa a răspuns:

Trebuia sa o lasi in pace nu sa-i dai o pereche de palmihappy

| Urpaniel a răspuns:

Nu aş da în ea, i-aş spune dacă vrea să o duc acasă, dacă nu, îi spun calm să uite de mine.
Calm amice, calm.

| Adrian37 a răspuns:

Cred ca a-si duce-o acasa cat mai repede ca sa nu se faca de ras.

| 48KRazvan a răspuns:

Eu nu as fi lovit-o deoarece si daca o lovesc si daca nu tot asa va ramane.As fi asteptat sa vina a doua zi si sa fie treaza ca sa ii pot explic unde a gresit si de ce sa nu mai consume alcool cand este in societate.Este doar parerea mea.Bafta in continuare!

| CEl8oo a răspuns:

Du-o pina acasa si a doua zii aminteste-i de tot.Sint precis ca ea atunci isi va musca din degete.Eu tot nu sufar sa imi vad prietena beata sincer.

| Crin51 a răspuns:

Eu te vad om serios, daca vezi ca nu se intelege de vorba buna, nu o bate, las-o sa se duca-n drumu mare.
Sunt fete destule, linistite si destepte, deschide ochii larg.

crin,

| Birdie a răspuns:

In general cu violenta nejustificata nu sunt de acord, insa cred ca de data asta si-a meritat-o. Eu insa as fi facut lucrurile diferit, as fi luat-o de par si as fi dus-o acasa si-as fi plesnit-o ca s-ar fi trezit din betie, ca sa stie de ce are ochiul umflat si sa stie sa nu faca si data viitoare la fel. Da' as fi plesnit-o biniditat. happy

| LanternaRoz a răspuns:

Nu trebuia sa dai in ea straight face Oh. Cereti scuze de la ea. Chiar daca habar n-are despre ce vorbesti si incearca sa ii ti un discurs serios despre asta, ca data viitoare sa fie mai retinuta cand vine vorba de alcool. Bafta.