| Yourgirls a întrebat:

Si voi suferiti din dragoste? De ce, din ce cauza? Sau numai eucrying
niciodată nu mi-am putut imagina ca o persoana poate suferi atat de mult din dragoste. Dragoste-cel mai minunat cuvant, cel mai frumos sentiment...crying

Răspuns Câştigător
| StillMissYou a răspuns:

Sa stii ca si eu sufar din dragoste. dar prin asta trecemi toti si vom trece cu toti...
Dragostea e frumoasa. numai e si dureroasa. :-)
Vei trece peste ea mereu imi gasim o alta dragoste. sa stii ca eu am suferit din dragoste de 2 ori. asta o fost cidn intr-adevar am iubit.
Nimeni nu poate raspunde de ce. dar asa este suferim cu toti.
asa e viata...
Trecem peste greu,usor, suferim, iubim...si tot asa...
Dra vei trece peste asta sunt sigura :*
Stiu ca e greu si asa dorim sa fim fericiti din nou dar trebuie sa treaca putin timp :*
Scriemi daca mai ai ceva intrebari :*

9 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Da este cel mai frumos sentiment dar cand zic dragoste ma gandesc automat si la suferinta. si sa stii ca si eu sufar de foarte mult timp si nici prieteni nimic nu au reusit sa ma ridice cat de cat. acum cu timpul suferinta sa atenuat dar inca exista si am incercat sa uit sa caut altceva dar dau mereu si mereu peste acelasi tip de persoane care nu merita. da sufar si traiesc in continuare pentru ca nu am de alessad

| StaceyG a răspuns:

Da intr-adevar dragoste e frumoasa si e cel mai frumos sentiment.insa cand persoana iubita te paraseste nu e foarte placut...mi s-a intamplat si mie si acum ma simt ingrozitor...
Da sufar si eu din dragoste deoarece prietenul meu s-a despartit de mine si am stat 3 ani impreuna mia zis ca vrea sa il las in pace si sa imi vad de viata mea.acum cred ca iti dai seama cum m-am simtit eu cand mi-a zis aceste cuvine.eu il iubesc foarte mult si il voi iubi mereu chiar daca acum are pe alta.
Si stai linistita ca nu numai tu suferi sunt mii de oameni

| mgtow a răspuns:

Da e frumoasa si minunata dragostea dar e si amara cand ajungi sa suferi. Eu am suferit mult si bine din cauza dragostei dar sunt mai optimist acum si ma gandesc ca voi avea parte de ceea ce merit mai tarziu.

| Ktl a răspuns:

Şi eu, şi eu. xD

Din ce cauză?! Din cauza 'lui'. oh go on
Dar încerc să trec peste, şi îţi propun să faci la fel; n-are nici un rost să te consumi, mai ales pentru cineva care nu merită. happy

Ai grijă de tine. big hug

| Vali87 a răspuns:

Te iei cu mine de mana, tongue

| Darius_6848 a răspuns:

Hmm de ce suferi din dragoste? iti spun eu. pentru ca persoana cu care ai stat te.a iubit doar pentru un motiv anume si nu pentru ceea ce esti. am patit asa de multe ori, si acum ultima oara era cat pe ce si faceam un pacat mare. dar sa zic ca mi-am revenit un pic si incerc sa continui viata. eeee lasa nu mai fi trista, o sa vina si vremea cand noi o sa fim fericiti iar persoanele cu care am stat o sa se simta si o sa le para rau ca nu au stiut sa pretuiasca ce au avut sad

| ascovit a răspuns:

Ce ar fi daca am face pe TPU un club al persoanelor care sunt intr-o asemenea situatie?batting eyelashes ( dar problema este ca nu prea aem cum:-()
Eu una m-as inscrie printre primele persoanelaughing.
Pur si simplu mi-as dori, si sa ne spunem ce si nu stiu cum s-a intamplat, sa ne descarcam intr-un fel, stiind ca cineva ne "citeste".

Oricum, timpul este un remeediu sigur, insa, uneori dureaza chiar ani. ( si mie imi place de un baiat, sunt certata cu el si nu am vorbit cu el de 1 an si mai bine, insa...cred ca mai am de luat 'timp" pana sa ma "vindec")

| Yourgirls explică:

Suferim si totusi iubim`crying cu totii...greu foarte greu...
daca as putea v-as da la toti fundalove struck dar cred ca nu se poate.multumesc mult`pentru raspunsuri:**

| Ady93 a răspuns:

Acum nu. dar asta vara... m-am indragostit lulea de o tipa super draguta de treaba si frumoasa. si se vedea ca nu vroia si am insistat ca cretinu. Pana la urma m-am atasat mult prea tare de ea si am realizat ca trebuie sa scap de gandul ei. jur ca a fost ce mai greu si nasol lucru care l-am facut vreodata...