| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a întrebat:

Simt ca innebunesc acum cateva zile eram pe un joc si am intrat in vorba cu o fata in fine spunea ca ei nu prea ii merge bine jocul si ca are un bug si m-a intrebat ce client folosesc si i-am spus a zis ca poate il ia si ea dar nu asta e chestia i-am zis ca sa imi dea adresa ei de mess sa ii dau linkul si mi l-a dar fara a mai comentalaughingapoi am stat toata noaptea de vorba si nu ma mai lua somnu(am stat pana la 9 dimineata de vorba pe messlaughing) si apoi nu a mai intrat 3 zile chiar ma speriase apoi a zis ca a fost obosita prima zi si apoi a fost plecata i-am zis bine oke dar chiar m-ai speriat credeam ca ai patit ceva (ea are ceva probleme de sanatate si am crezut ca a patit ceva din cauza mea ca am stat asa de tarziu de vorba.)si a zis ca nu am de ce sa ma ingrijorez ca ea e bine si avem multe in comun si a sa mai vorbimhappysi iar am stat pana la 6 de vorbalaughingapoi am gasit un alt server si am intrat de am crescut aman2laughingsi veneau baietii la ea cu inimioare la care eu ba jos labele iar ea pe mess a inceput sa rada si sa imi zica ca nu are de gand sa isi faca iubit pe un jocrolling on the floor dar acum intebarea e daca sa o intreb daca sa vreau sa fim impreuna sau...sa mai las sa treaca timpul...sa ne cunoastem mult mai bine?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

O sa suferiti degeaba pentru ca nu va puteti vedea si pana l urm o sa va despartiti.

6 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

Apropo ea e cu un an mai are eu am 14 ea 15...acum nu stiu sper doar sa nu fac aceeasi gresealalaughingwinkingdar nu stiu asa din primele zile ma fermecat pur si simplu numai la ea ma gandesc.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică:

Ma nu am zis in joc ci in realitate rocul e doar intermediul prin care ne=am cunoscut...

Răspuns utilizator avertizat
| Sultana_4823 a răspuns:

Nu poti sa iti construiesti o relatie pe un joc, fii serios!

| Sunshine121 a răspuns:

Poi. in primul raaaand mai stai frate. mai usor. mai intai cunoaste-o mai bine si dupa vezi : are prieten, n-are, ii place de cineva. te bagi tu motz, poate biata fata place pe unu' asteapta. si tu da-ti-va nr de telefon, vb prin mesaje, la telefonn, apoi vezi daca fata simte aceleasi sentimente ca si tine, desi cum niab sa te indragosttesti dupa cateva zile. deci, eu iti zic ca asa e cel mai bine si eu sunt FATAbatting eyelashes. asa am gandit eu. take care! :*

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ explică (pentru Sunshine121):

Mersi oricum nu mai e nici-o problemalaughing