| Anahiteamo a întrebat:

Simt ca ma indragostesc de un tip care imi este vecin de camin. De fiecare data cand ne vedem eu il corup si ma bucur din plin de toata atentia lui (desi lui nu i se pare ok ceea ce facem, cedeaza). El este genul de persoana mai aeriana, care nu prea baga lumea in seama. Traieste in propriul lui univers. Raspunde cam greu la mesaje. Dar atunci cand ne vedem, in ciuda faptului ca are prietena, imi face toate poftele in pat. Pe langa asta, mai este si foarte tandru cu mine. Si mai si vorbim o gramada in afara de aceste momente. Ca sa am o sansa la el, eu sunt nevoita sa trag de el, tinand cont si de faptul ca el e mai timid si mai blegut.
Acum cum ar trebui sa procedez? Sa ma ghidez dupa inima sau dupa ratiune?

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Inima spunându-ți că îl placi și rațiunea că ești o c*vă?

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poti ghida dupa ceva ce nu ai.Deci,ramane doar inima.

| Bogdann1107 a răspuns:

Fa ce crezi si cum crezi esti destul de mare sa iti poti lua singura decizile.
Daca crezi ca si el simte acelasi lucru pentru tine ofera-i mai multa incredere gen lasa mai mult de la tine.