| ImAgirl a întrebat:

Simt ca-mi plictisesc prietenu crying eu is mai tacuta de fel si el imi tot zice ca de ce nu zic si eu ceva? ce as putea sa vb cu el? ce am facut eu in acea zi este plictisitor...la scoala si cam atat

am vorbit despre muzica, filme, chiar si animalehee hee imi dati ceva idei? ce li se pare baietilor interesant? pentru cele mai bune idei FUNDAA si va rog sa fie multe big grin

Răspuns Câştigător
| Johnny_3797 a răspuns:

Vorbeste despre interesele lui,spune-i ceva istorioare din viata ta,vorbeste cit de tare va iubiti,intreaba-l daca nu are intrebari fata de tine, ce senzatii ati avut ce pareri ati avut cind v-ati intilnit, cum v-ati dat seama ca va iubiti si tot asa happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ii place cursele de formula 1, fotbal, despre un film o plimbarica va jucati ceva.

| Libelle a răspuns:

Din ce ai scris tu m-am prins de un lucru extrem de importanthee hee
Zicand``ce li se pare baietilor interesant``e clar:e primul tau prieten.
L-ai bagat in aceeasi oala cu totitongue

Descopera tu ce-i place.Ca daca e s-o luam pe ce e interesant pentru baieti stim prea bine celaughing

Cred ca chestia cu nu mai stii ce sa zici apare mai mult la telefon.Ca fata in fata vin subiectele de la sine.Incercati sa va vedeti mai mult. Faceti-va planuri,fii amuzanta, naturala, nu sta sa faci analiza simbolica a fiecarui cuvant inainte de a-l zice.

| dan_2834 a răspuns:

In afara de faptul ca va povestiti ceea ce faceti in timpul zilei, incearca sa il cunosti punandu-i tot felul de intrebari referitoare la el...sau sa il intrebi ce ar face intr-o anumita situatie,sa ii povestesti despre tine,despre trecutul tau,sau despre al lui, sa va sfatuiti, pentru ca asa o sa capete mai multa incredere in tine si de altfel tu in el.Incercati sa discutati tot felul de lucruri... daca va cunosteti de mult timp si aveti unul incredere in altul incearca sa il atragi si in discutii mai intime,legate chiar de viata sexuala, pentru ca asta iti zic eu in mod sigur nu sa il plictiseasca, numai sa stii ce vb si ce ii spui ca sa nu interpreteze alte chestii(stii la ce ma refer). Sper sa mearga!winkingbafta

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

De obicei baietilor le place sa se vorbeasca despre fotbal, despre jocurile de pe calculator