| efimash a întrebat:

Solutiile pentru intirzierea ejacularii precoce, creme, spray-uri sunt daunatoare? Sau pot avea ceva efecte adverese

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce se foloseste pe exterior NU! Pilulele sau alte chestii de acest gen au si efecte secundare!

| 4psiho a răspuns:

Trebuie să vezi dacă problema este psihologică (de soft) sau e o problemă a corpului (de hard).
Dacă e de soft e destul de ușor de rezolvat: o terapie de desensibilizare (cred că o poți face și singurel - mă cauți să-ți explic pașii). Dacă e problemă de hard atunci îți recomand să cauți un medic care are ca și specializare urologia (este echivalentul pentru bărbați al ginecologiei).