| Cristyn a întrebat:

Sondaj de opinie:Ce parere ai despre femeia cu amant?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

Fata desteapta laughing

Bag mana in foc ca 99, 9% dintre persoanele care au zis "curva/tarfa" vor ajunge in aceeasi situatie, cand se vor satura de o relatie/casnicie nefericita. Pana atunci sa fim ipocriti, zic. happy

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Barbatul cu amanta este un bou. Iar amanta este o femeie care nu stie ce vrea de la viata.Asta ca sa nu zic femininul cuvantului "bou".

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Ca e nesatisfacuta de barbatul ei laughing

| AnonimA a răspuns:

laughing)ca nu o satisface barbatubig grinsi na mai megre si prin vecinirolling on the floornu o condam(doamne ce lume)

| Азбука a răspuns:

Intrebare: stii ca maine incepi scoala?

| foxi a răspuns:

Este imorala! De joasa speta!

| Paula007 a răspuns:

Daca se lasa prinsa e proasta happy

daca ii iese cum vrea ea, (poate ca nici barbatul nu e usa de Biserca ) atunci e o femeie inteligenta laughing)

dar daca are o relatie fericita, nu are amant.

| Damian a răspuns:

La fel ca la barbatul cu amanta, niste oameni care ar trebui sa arda in iad

| 80Cris a răspuns:

E nestatornica sau omul de langa ea nu-i satisface dorintele ( vietii ). In cazul femeilor e un pic mai delicata problema caci de la o femeie, intr-o casnicie, relatie, se asteapta ca ea sa fie stalpul moralitatii. Daca nu e, ajunge sa fie blamata, indiferent din ce motiv o face. Lucrurile se schimba drastic, din punctul meu de vedere, ca om, mama, femeie, atunci cand ai si copii. Daca tot te arde si nu esti multumita, pe tine scrie divort, in nici un caz, amanta.

Răspuns utilizator avertizat
| BellaRagazza007 a răspuns:

Curva!

End of story!

| ecstasy:* a răspuns:

Poate ca a aparut in viata ei monotonia si vrea sa mai scape din monotonia aceeia

| danydanydany a răspuns:

In cazu asta nu se mai numeste ''femeie'' se numeste tarfawinking.

| adytzoi a răspuns:

E o curva