| Mirela_7378 a întrebat:

Sora mea ma dezamgit.Am ajuns sa nu ne mai bagam in seama pe motive banale va rog vreau niste statusuri pentru aceasta dezamagire.sad dau >FUNDA

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Http://www.intelepciune.ro/......e_196.html
Eu sunt de părere că este mai important/bine să comunici cu ea, și să-i spui că te-a dezamăgit. Poate în viitor va încerca să se îndrepte și-ți va cere scuze.
Încearcă să nu te mai superi din orice, și mai dă-i o șansă, căci e sora ta!
Baftă!

1 răspuns:
| gicuu1997 a răspuns:

M-ai dezamagit sor`mea, nu vreau sa te mai vad... big grinbig grinbig grin