| George88888 a întrebat:

Soţia mea tot îmi zice că are dureri în timpul actului sexual.Credeţi că sunt prea dur cu ea când facem?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai rupt papusa sexuala?
cand va citesc ca aveti cica sotie rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor repet nici un baiat nu are iubita dintre toti care pun asemenea intrebari -cont nou rolling on the floorrolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Da, cred ca ești foarte dur. Fii mai calm și lucrează mai ușor și totul va fi ok.

| Furnicuta000 a răspuns:

Probabil are dureri pentru ca nu esti bland cu ea. Trebuie sa existe preludiu inainte pentru ca ea sa se lubrifieze natural si atunci nu o sa mai doara. Saruturi, atingeri, de toate

| Madaxo97 a răspuns:

Asta tu știi, ai putea sa ii oferi un preludiu mai lung să se excite bine, apoi treci la act sexual cu penetrare, o iei incet la început apoi mai tare. Dacă nici cu preludiu și lubrifiant nu merge, înseamnă ca are ea o problema medicala.

| Ishq a răspuns:

De preludiu ai auzit?!
Și pe mine mă doare de fiecare dată deși este foarte blând cu mine. Totuși când începem preludiul durerea devine o plăcerehappy
Ps: o extra informație!
Să meargă la medic, probabil are o problemă jos. Și eu am fost anul trecut și ginecologul și-a dat seama ca am dureri în timpului actului sexual. Mi-a dat niște ovule și tot aia sunt laughing)))