| Emilia7777 a întrebat:

Soțul meu are o problema de sănătate sexuala nu i de mai scoala eu ma urc pe el și nimic.Ce sfaturi aveți?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ori ii spui "cat ai degete si limba, legea tarii nu se schimba" ori il pui sa ia Viagra ori schimbi sotul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate nu mai e suficient doar sa te urci pe el...

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mearga la un medic UROLOG pentru investigatii medicale.

| mihai69 a răspuns:

Sau cumperi un vibrator.

| relian a răspuns:

Dul la doctor, vrea nu vrea, iar daca refuza, cautai alt barbat. Poate avea infectie sau poate avea alte probleme, este si interesul lui sa vada despre ce este vorba.
Ori poate are pe alta, nu mai este curios de tine, caz in care nu ai ce face, decat sa astepti sa vezi ce se intampla, ori sa iti cauti pe altul si tu.

| Madaxo97 a răspuns:

Să meargă la un consult la medicul urolog, până atunci, încercați Viagra.

| Miruna333 a răspuns:

Control la urolog

| Giulia911 a răspuns:

Date jos

| Adina2007 a răspuns:

O prietena de-a mea ii face sex oral sa se scoale

| luciann30 a răspuns:

Ce varsta aveti? sa ia miere Upotent un plic inainte cu jumatete de ora. mierea e naturala. fdaceti preludiu 30 de minute. daca tot nu merge incercati sidefanil100