| Emilia7777 a întrebat:

Soțul meu încă e încapățnat și nu vrea să meargă la medic pentru problema sexuală pe care o are nu I se scoală el zice că îi e rușine să meargă la un specialist.Cum îl pot ajuta în situația asta?

7 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

Nu ai cu ce. Asemenea om nici nu merita ajutor.
Nu-i copil sa il cari dupa tine la doctor. Asta arata cat de imatur este si de nepasator este. Pe el ii doare mai tare de parerea unui strain, care este doctor si asta ii e meseria, decat de casnicia lui. Foarte trist...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e ceva si pshiic...
ai incercat sa il exciti?

| wildthing a răspuns:

Adu-i alta gagica in pat...vezi daca la ea i se scoala.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi cu el la sexolog

| Madaxo97 a răspuns:

Viagra ați încercat?
De ce să îi fie rușine să meargă la doctor? Nu știe nimeni ce face și unde merge el, de cine anume îi e rușine? Că doar nu dă anunț la știri ca merge la doctor că nu i se mai scoală, nu știe nimeni.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace pana se satura singur sa fie inutil si va ajunge la medic.
Intre timp... cumpara-ti un penis electric de la sexshopp-urile online, alea nu au probleme nici de sculat si nici de rezistat, pana nu-ti obtin un orgasm vaginal laughing

| mindchild a răspuns:

Preferabil la doctor.
Daca nu are alte boli si vrea vedeti cu astea.
Cu o 30-40 de minute inainte de sex.
DOAR DACA NU ARE ALTE PROBLEME

https://www.vitafarm.ro/......50-mg.html