| C0rina30 a întrebat:

Soțul meu mă obligă să fac lucruri care mie nu-mi plac și mă amenință cu despărțirea. Mai exact, el nu se mulțumește cu sex, vrea să-i fac și oral și pe deasupra mai vrea și anal, dar el nu înțelege că eu detest să fac asta. Am acceptat să-i fac oral dar când ejaculează vrea să-i înghit și sperma iar asta este un alt lucru care mă termină psihic. El are impresia că toate femeile care sunt într-o relație fac sex oral și anal și le iau sperma partenerilor în gură, așa cum îmi cere el mie ca să fac. Nu știu cum să fac ca să-l conving să mă accepte așa cum sunt... Voi, fetelor, ce ați face în locul meu? V-ați conforma cerințelor lui chiar dacă nu vă place ceea ce vrea el să-i faceți sau ați renunța la relație? Voi îi faceți sex oral partenerului vostru? Dar anal?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum naiba ai ajuns sa te casatoresti cu omu asta? laughing

| mihai69 a răspuns:

Nu faci decât ceea ce nu-ți displace.
Dacă vrea să se despartă - n-are decât.
Poate așa va avea o șansă să găsească pe cineva care să fie compatibilă cu „fanteziile" lui. Și tu la fel, vei putea găsi un partener cu care să te potrivești și care să te respecte așa cum ești.

| Holiday a răspuns:

Ce nu inteleg eu e cum de nu stiati dinainte de aceste diferente dintre voi si drept urmare de ce v-ati casatorit. Normal era ca aceste lucruri sa fie discutate si probate inainte si decizia privind casatoria sa fie luata si luand in calcul aceste aspecte.

"Nu știu cum să fac ca să-l conving să mă accepte așa cum sunt... "

Evident ca intrebarea asta si-o pune si el, asa ca, de ce te-ar accepta el si nu tu?! Nu e deloc un argument in favoarea relatiei.

"...și mă amenință cu despărțirea."

Discutii de oameni fara mine. Normal nu trebuie sa te ameninte ci sa-ti spuna o data ce isi doreste pentru a continua, sa-ti lase un timp de gandire si apoi, daca nu se poate ce-si doreste sa-si vada de drumul lui fara mari discutii. La fel si din punctul tau de vedere. Ori gasiti un compromis, ori va despartiti. Ca doar n-o sa va harjoniti toata viata asa...

| sofisis a răspuns:

Ti-am mai raspuns de 2 ori la intrebarea asta: nu te poate forta sa faci ceva ce nu vrei, cum nici tu nu il poti forta sa stea cu tine daca nu se simte implinit. Mai bine accepta ca nu va potriviti si gata.

| alina2k18 a răspuns:

Eu Ii faceam orale destule cand vrea lupa luiwinking
Anal ce sa zic, nu, ma doare, imi da stare proasta, nu ma excita deloc, imi piere tot cheful de orice. Aici chiar nu stiu ce idei sa iti dau.
SPune-i si tu sa isi dea drumu pe fata, pe sani, pe fese daca in gura nu iti place, sau dupa ce isi da drumu in gura ta o tii in gura asa si te joci cu ea si dupa o lasi sa se scurga asa din gura pe piept de exemplu.
Sa fugi repede la baie sa scuipi hmmm se va simti si el naspa cred.
Mai schimbati si voi locul, surprinde-l cu ceva sexy de imbracat, tocuri etc.
Ca asa zi de zi in pat, se cam plictiseste oricinewinking
Plus voi deja sunteti casatoriti, e altceva, e aiurea sa te ameninte cu despartirea...
Bafta.

| CristianAndrei2016 a răspuns (pentru alina2k18):

Alina2k18, tu mai mult ca sigur esti un disperat sexual in spatele acestui nume de alina =-))) nu esti fata nici intr-un caz.

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru CristianAndrei2016):

Astept niste argumente de ce crezi tu ca sunt barbatwinking
PS: Iar se inghesuie 'cinstitele si puritanele' de pe aici sa raspundawinking

| relian a răspuns (pentru alina2k18):

Vad ca ai ceva exeprienta laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta daca nu mai insel. Daca tie nu ti fac nici un fel de placere chestiile astea dimpotriva ai aversiune la ele atunci nu e cazul sa accepti in sila doar fiindca el isi doreste. Ar trebui sa fie ceva reciproc. Daca se ajunge la despartire din cauza incapatanarii lui de a experimenta ce vede in filmele pentru adulti chiar daca e vorba de sotia lui pe care ar trebui s o respecte atunci n ai ce face. In ceea ce ma priveste ce se intampla in dormitor ramane in dormitor nu obisnuiesc sa vorbesc despre viata mea intima. Insa nu se intampla sa mi impuna nimic din ceea ce nu mi as dori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general nu prea e bine sa cedezi sau sa iti schimbi parerile in functie de ce vor ceilalti.Bine,tu si exagerezi, dar ignorand asta, nu poti sa-l chinui pe el. Gaseste-ti alt partener, care iti impartaseste princiiile.

| Shimozukushiki a răspuns:

Cred că e deja a3a sau a4a oară când pui întrebarea asta, nu te-ai plictisit?

| armand69 a răspuns:

Daca aveam o sotie ca tine o lasam in prima saptamana

| ionyspartan a răspuns:

Nu poate sa-si batjocoreasca propria sotie fortand-o si rupandu-i fundul. Iar el trebuie sa inteleaga asta si sa se gandeasca la urmari. Cum va mai puteti privii cu afectiune reciproc dupa aceasta obligare? I-ti spun eu : tu al veo vedea ca pe un insensibil ce te-a obligat la un chin ce nu poti uita, iar el, ta va privii ca pe o expirata rupta in toate alea. subliniez ASTA IN TIMP. Adica in ani si ani de trait impreuna. Nu mai poate fi acea privire cum ar fi, sotia mea iubita pura cinstita, respectiv, sotul meu iubitor grijuliu si atent.