| Iulianaiulia49 a întrebat:

Sotul meu nu mă mai satisface în timpul actului sexual.Ce pot face?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca nu ai orgasm, poti face dumineata si seara exercitii de intarire a muschiuluu Kegel, adica imiti ca ai urina apoi opresti, de 100 de ori

| Violleta2022 a răspuns:

Discuti cu el, ii spui ce vrei sa-ti faca si cum sa-ti faca, ca sa simti si tu ceva. Ori cumparati un falus electric si problema se rezolva!

| mihai69 a răspuns:

Dacă e de acord, poți merge pe varianta "cuckold". Sau îți cumperi câteva "jucării" și le utilizezi singură sau împreună cu el.

| Madaxo97 a răspuns:

Schimbă soțul happy sau stai si trăiește frustrată sexual toată viața, tu alegi. Înșelatul nu e o opțiune, mai devreme sau mai târziu tot la divorț ajungi.

| Alexandru250201 a răspuns:

Te ai gandit sa faci si tu ceva nu doar sa stai ca steluta de mare?

| Giulia911 a răspuns:

Îmi pare rau.