| Emilia7777 a întrebat:

Soțul meu nu mai poate face dragoste cu mine pentru ca are o problema medicala nu i se scoala face nu știu ce terapie el știe mai bine și a zis ca pana își revine sa imi caute alt barbat cu care sa am relați sexuale eu nu vreau pentru ca nu ma simt bine sa îl înșel.Ce soluți exista in afara de asta?

9 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Terapie la parasute. Inca nu am auzit de o terapie care sa afecteze erectia.

| Emilian65 a răspuns:

Daca îl iubești cu adevărat pe soțul tău nu accepta propunerea lui.

| Madaxo97 a răspuns:

Penis de plastic, de cauciuc, strap-on, mergi la un sexshop, ai de unde alege. Îl poate folosi chiar soțul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti masturba prin multe feluri si sa fi foarte satisfacutahappy dar daca vrei neaparat sex cu un barbat atunci alta solutie nu este

| Giulia911 a răspuns:

Pe cuvântul tău de onoare ca asa ti a spus? laughing

| SpadasinulNegru a răspuns:

Seara buna mademoiselle, as putea sa te ajut insusi eu sau sotul tau ar putea lua niste viagra.