| cosette a întrebat:

Sotul meu petrece prea mult timp la calculator! Stiu ca ma iubeste si e foarte obosit, dar primul lucru pe care-l face cind vine de la serviciu - deskide calculatorul! Cum sa ma fac observata? i-am vorbit despre asta, dar se pare ca nu m-a luat in serios.

Răspuns Câştigător
| Pappi a răspuns:

Taiei netu' laughing)

12 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Fa-ti de lucru atunci cand te baga in seama si daca zice ceva atunci spune-i ca asa face si el. Citeste, uitate la televizor, vorbeste la telefon. Dupa ce va vedea cum te simti poate nu va mai face asa

| unknownn a răspuns:

Îmbracă-te sexy şi nu mai stă la calculator happy
Îţi zic eu!

| neutrino a răspuns:

Roaga-l sa-ti puna poza ta pe desktop, poate asa realizeaza ca esti si tu in casa aceea. Se poate ca tu sa nu mai fii prima prioritate.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu-i zici nimic, actioneza.Cand cine de la servici, te provocator, te apropii de el. Apropii sanii de corpul lui si soptesti cuvinte dragute Il pipai prin zonele intime.Nu e musai sa faceti sex, important e sa-i atragi atentia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Fi serioasa... vorbesti aiurea. nu trebuie sa fie tentant fizic/sexual ca asta nu schimba cu nimic sentimentele in el doar animalul din el si e o perdere de timp.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am spus parerea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Binewinking

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza tare.

Adica cum, pentru el calculatorul e m-ai important decat tine?

Spune-i de fiecare data. Incearca sa fi putin mai rece, fa-l sa inteleaga ca te deranjeaza.

Numai bine iti doresc.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Sunteti casatoriti de mult? poate e plictisti de tine, incerca cuumva sa-i atragi atentia, da-i de treaba sa-l indepartezi de rutina compiterului..mult succes

| klauss25 a răspuns:

Plimba-te goala prin casa.

| DenysaAntonya a răspuns:

Cred ca nu te mai iubeste ♥

| cosette explică (pentru DenysaAntonya):

Suntem casatoriti de citeva luni. e imposibil sa nu ma mai iubeasca (cel putin, asa sper eu)!