| Emilia7777 a întrebat:

Soțului meu nu i se scoala, a fost la un medic specialist și a zis sa facă nu știu ce terapie el știe mai bine, nu mi-a zis prea multe.Ce putem face în legătură cu sexul pana o sa își revină?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti cumpara un falus electric, care nu oboseste niciodata si satisface intotdeauna.

| mihai69 a răspuns:

Sex oral, masturbare reciprocă, jucării sexuale, swing...

| Emilian65 a răspuns:

Sa urmeze sfaturile medicului specialist.

| Madaxo97 a răspuns:

Oral, jucării, cu mâinile, cam atât, poate i se și scoala între timp făcând toate astea.

| Marius22222222222 a răspuns:

Inafara de oral cam nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până își revine, dacă își revine, îl pui să-ți facă oral, să te stimuleze, masaje, joculețe, etc.
Și poți sa îl pui să facă sport, să mai elimine carnea și grăsimile din dietă, să consume mai multe legume, rădăcinoase gen morcovi, pastarnac, țelină, adică legumele clasice pentru genul asta de problemă.
Și cel mai important, să evite stresul. Așa că ai și tu grijă cu treaba asta, cu stresul mă refer.
În rest ce zice doctorul, trebuie respectat. Eu ti-am dat niște sfaturi mai la modul general. Doctorul știe/sau descoperă de la ce provine/declanșează problema soțul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem sa ne cunoaștem mai bine dacă dorești.

| FindMyName a răspuns:

Folositi jucarii, masturbari reciproce, mangaieri, sex oral, etc. ce stiti ca va place vouă mai mult

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Sarumana! cati ani aveti in primul rand! Recomn un afrodisiac bun de la dove!