| monika13 a întrebat:

Sper ca nu va de ranjez dar as vrea sa stiu cum a fost primul vostru sarut(locatia, vrute nevrute). acor funditzzza celei mai bune povesti P. s. sa nu fie scurta!laughing

Răspuns Câştigător
| loOveeep a răspuns:

Paiii, a fost pe la 10 anishori, cu un baiat deoseama cu mine, imi amintesc eram pe afara, vorbisem mai demult cu el, cum o sa fie sarutul era primul si pentru elhee hee, si era vara, ramasesem decat noi 2 pe o bancuta, era seara. se intunecase si ne-am apropiat putin dupa ce am mai vorbit noi ce am mai vorbit, apoi m-a sarutat pe obraz si m-a luat de mana, m-a intrebat: incercam? ai curaj?, am zis ca da. m-a luat in brate si apoi se uita adanc in ochii mei, ma rosisem, apoi se apropia usoor usor si apoi m-a pupat pe buze fin, eu m-am retras si am zis : gata!, el a zis ca dc? ca ne iesise nu stiu exact ce a mai zis el, apoi m-am linistit euu, si m-a pupat iar fin pe buze si, dupa aia am deschis gura si finut a impins putin limbutsa in gurita mea, a fost ceva de viis nu voi uita niciodata, apoi m-a luat in brate si m-a intrebat daca mi-a placut, a fost foarte romantic pentru niste copilasi de 10 ani, fuundaaaaa?blushing

| AlexXbox360 a răspuns (pentru loOveeep):

Foarte, foarte, foarte, frumos happy

3 răspunsuri:
| DenissA15 a răspuns:

A fost foarte placut.La ziua unei prietene foarte bune.
A fost lung, dulce.A fost din dragoste:-x

| viruusell a răspuns:

Al meu a fost pe la varsta de la 12 ani.Eram clasa a 5 si in aceeasi scoala cu mine era era cel mai popular baiat el era clasa 6 toate fetele si mai mari si mai mici si dupa vreo 2 3 luni dupa ce a inceput scoala prin scoala se auzea ca-mi place de el.Si intr-o zi a venit la mine intr-o pauza si mi-a spus ca sunt frumoasa si nu ma remarcase pana in acel moment cand ii spusese prieteni deai lui.In a 2 pauza mi-a scris un biletel si mi la trimis printr-un prieten de-al lui. si scria asa"Esti cea mai frumoasa fata din scoala chiar daca nu ai sani si fund ca alea din a7a a8 esti frumoasa cu fizicu si sufletul.Ce zici diseara vrei sa te conduc acasa?" si in timp ce eu citeam el se uita la mine si dupa ce l-am citit am ridicat capu sil cautam cu privirea si el se uita la mine mi-a facut cu ochiu daca da si eu am dat din cap. Dupa ore ma astepta la poarta scolii m-a luat de mana si cand am ajus la mine la bloc m-a luat de ambele maini si se uita in ochii mei si atunci m-a sarutat si de atunci si acum imi e simpatic baiatu si ne intelegem foarte binetongue