| DianaLavi1 a întrebat:

Sper sa nu fiu judecata pentru asta. Am 24 de ani si pentru prima data simt nevoia sa am o aventură. De curand, avem vecini noi si ei isi repara acum trotuarul. Au angajat sau doar platit, nu stiu, o echipă de muncitori. Intre ei e si un baiat de vreo 26 de ani si imi place mult de el. Mereu ne uitam lung unul la altul, dar in afara de salutat, nu am discutat niciodată.
As vrea sa ma culc cu el, direct spus. Dar nu sunt cea mai tupeista persoana de pe planeta laughing Sunt multumita de cum arat si cum vorbesc, dar nu am curajul sa ii zic ce vreau. Plus ca e mereu înconjurat de echipa. Nici nu stiu cum sa ajung la el. Imi e frica ca le va zice celorlalti. Ah. Si echipa asta ii cunoaste pe parintii mei. Nu ma tin la vârsta asta din scurt, normal, dar tot nu as vrea sa afle. Un sfat?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cheamal la tine ii zici ca vrei sa il intrebi ceva si stabilesti o intalnire pentru sex, va fi incantat mai ales daca ii bagi directa. Mie daca nu imi zice o tipa sa mi.o pun cu ea nu am cum sa ma prind, doar daca merg in cateva locuri unde stiu ca agat usuratice pentru sex ocazional asa da. Dar in public poate sa faca cu ochiul, cu mana cu gura ce vrea daca nu ma baga in seama ii rad in fata de la distanta si ramas bun

| Adry05 a răspuns:

încearcă să-i și zâmbești data viitoare, ăsta e un semnal destul de clar pentru el. probabil îi e rușine de condiția lui și se gândește că o să-l refuzi din cauza asta dar zâmbindu-i îi arăți că ești interesată.

| DianaLavi1 explică (pentru Adry05):

De ce i-ar fi rusine?

| Adry05 a răspuns (pentru DianaLavi1):

Pentru că nu are cea mai bună meserie din lume, stă în mizerie și praf, își imaginează că n-o să te uiți la el așa murdar pentru că sigur destul de multe fete l-au respins din cauza asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fă-i un semn discret. O să înțeleagă.

| Freya1 a răspuns:

Nu te judet doar ca sunt anumite chestii pe care nu le inteleg probabil pentru ca eu sunt mai diferita.Nu stiu, dar eu nu am cum sa ma culc cu un băiat asa doar pentru ca l-am vazut pe strada.In fine, daca vrei sa te bagi cu el in seama si iti e jenă direct încerca să îi afli Facebook-ul sau macar cum il chema, intri in vorba cu el si aia e.Doar ca nah, situația e ciudată.

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Freya1):

Eu am vorbit cu un băiat 6 luni si a asteptat doar sa mi o traga o dată si pentru el a rămas o aventură, si eu am rămas cu sufletul rupt pentru ca stia ca sunt îndrăgostită de el si mi place de el si totusi a continuat să se ajungă la asa anumită "aventura" asa ca... fata mea daca esti puternică psihic da i bătaielaughing)

| alina2k18 a răspuns:

Pai daca iti place de el baga-te in seamawinking gasesti tu un subiect /o intrebare/o curiozitate daca esti fata desteapta.

| Alexandrionelu a răspuns:

Fa gangbang cu toată echipa de pe șantier, asa sigur incluzi și muncitorul ala după care salvezi.
Ps: la sfârșit poate te fac și pe tine băieții fericita cu pickhammerul.