| AnnonomusAnonimusAnonimus2013 a întrebat:

Sperma la barbati daca este epuizata este o boala sau ceva grav? Sau este bine?big grin

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Poi nu inteleg de ce sa nu fie bine? Sau ar face asta vreun rau? Depinde si cat poti sa dai afara, ca dupa 3-4 numere nu stiu daca mai ai ce da, si e mai multa apa decat sperma, eu zic sa fii natural si toate la timpul lor, nu grabi lucrurile asa!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se epuizează la fiecare contact sexual!
Pa, pa.

| Hevnoraak a răspuns:

Da mori în chinuri.

Trecănd peste asta sperma se reface dar are nevoie de timp și de minerale.

Răspuns utilizator avertizat
| DoKyRo a răspuns:

laughing nu se epuizeaza. pentru ca nu apuci tu sa o epuizezi, da'ti la laba de 3 4 ori si apoi vezi ca incepe sa te doara.laughing))) ceea ce inseamna ca te opreste in a'ti mai freca cuculetzul pentru ca ramai fara lichidul albwinking!

| Q69 a răspuns:

Exista persoane care nu pot produce spermatozoizi
iar altele in urma unor tratamente medicamentoase producerea de spermatozoizi este afectata
dar si mai multe boli ale organismului poate duce la disparitia spermei