| Lipsa47 a întrebat:

Spineti-mi reactia voastra...

http://2girls1cup.nl/

21 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Ce dracu e ma cu scarbosenia aia? tie iti place?

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSroL a răspuns:

Da sa-mi bag:-&am mers la baie palaughing) e super super super exagerat de naspa dal in ***rolling on the floor

| Laura a răspuns:

Nici o reacție, în realitate sunt lucruri mai scârboase.

| Madiitza a răspuns:

Blèèèè! Cat de scarbossss! :-& - reactia mea.

| Georgiana_4769 a răspuns:

Iacs!

| DarkStarGW a răspuns:

Ai oare tupeu sa faci si u aia?
apropo mai e un clip cu reactia unei batrane

| Balmung a răspuns:

Omule am rezistat sa il vad pe tot. La cate am vazut in viata mea asta nu e mare lucru. Tot scarbos ramane...dar nu mi s-a parut ceva iesit din comun. E plina lumea de nebune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stiu de mult.

| тecнιннιlα a răspuns:

Foarte excitant frustrated.

| MiK3L a răspuns:

OMG, ti-e iti plac din alea, cred ca nu te filmezi cand te ca.ci laughing sa te uiti la clip cum a iesit.laughing), Esti mai scarbos ca o operatie pe un mort din morga. straight face|

| QuizMaster a răspuns:

Bagamias...Mi se intoarce stomacu pe dos.Bleah ce scarbos!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de jos poate cobora fiinta umana si nu dusa de un spirit prea inaltat.cand te gandesti ca trupul este templul duhului sfant,si astia il spurca, in halul acesta, ce inaltare spirituala mai poti spera?

| Narcis2007 a răspuns:

Imi spuneam "sper sa nu intre mama in camera si eu sa no aud"

| RXN a răspuns:

Stiam de 'minunea' asta de ani buni,dar nu m-am uitat niciodata, am rezistat 'tentatiei', intrucat stiam ce imagini divine contine...Pana intr-o zi,cand un prieten, stiind ca nu am vazut filmuletul, imi arata tot entuziasmat ce faza tare a gasit el pe net, iar atunci toate visele mele se naruie.Prin urmare, NU MAI INTRU IAR IN JOCUL VOSTRU PERVERS!

| virusalbviolet a răspuns:

Ce pot sa zic... pofta buna dj rolling on the floor

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Date-n colo ca mancam si eu ceva si am scuipat tot cand am vazut scarboshenia aiastraight face aoleo prima data am crezut cai cacalaughing

| mihai4bmx a răspuns:

Ii simt mirosu

| InstinctPr3ciS a răspuns:

W0w straight face
Ce fete :O.
Scarb0000s.

| Aleqa a răspuns:

Du-te ma dq...Cei cu scarbosenia asta?
E rahat cu paharu.Du-te ma.
Se vede ca esti un obsedat de site-uri xxx...