| Catalinblue a întrebat:

Spundeti sincer voi va mastrurbati? si fetele si baieti

26 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Da ce te intereseaza pe tine?

| Amelya02 a răspuns:

Nu :)

Sunt virgina si nu simt nevoia!
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru Amelya02):

Ciudat. Eu si cand eram virgina simteam nevoia laughing tongue

| Amelya02 a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Nu toate suntem la fel.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru Amelya02):

Why so serious? tongue
Oricum, stiu ca suntem diferite

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu, e pacat.

| drhotzu a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Poate vrei sa spui ca: Nu e pacat, e absolut normal! si cine spune ca e pacat?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru drhotzu):

Citeste Biblia si vei afla.

| drhotzu a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Pai am citit biblia, si cea crestin-ortodoxa, si pe cea catolica... si nu prea e nimic pe acolo! deci... dar uite am o intrebare catre tine:
deci tu nu pacatuiesti?
dar iti minti parintii?
sau orice alte "mici" pacate?
sau esti un fantatic religios?
stii cel putin ce e biblia? sau la ce se refera?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru drhotzu):

Dar iti pun eu o intrebare SERIOASA:
Il cunosti pe Iisus?
Sti ca prin puterea crucii nu mai poti pacatui?
Sti ca se poate sa te opresti din pacat?
Sti ce trebuie sa faca un crestin?
Pocăiţi-vă", le-a zis Petru, „şi fiecare din voi să fie botezat în Numele lui Isus Hristos, spre iertarea păcatelor voastre; apoi veţi primi darul Sfântului Duh.
Uite un om (frate in Iisus Hristos) care avea Duhul Sfint si desi auzea vocea lui Iisus Hristos era in drum spre iad, pentru ca l-a slujit pe Iisus in felul lui.
Why I Christian died and went to hell - Testimony
http://www.youtube.com/watch?v=ArqRiIBh2p8&list=PL0C0D22E7A4243C20&index=10

| drhotzu a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Mdaaaa...
1. nu este politicos sa raspunzi la o intrebare cu o intrebare...
2. nu am de gand sa intru intr-o polemica cu un fanatic, este zadarnic, pentru ca un fanatic nu poate sa vada dincolo de "texte" el ia ad litteram totul si crede orbeste!
3. asa ca o sa fiu persoana mai inteligenta si o sa ma retrag de la discutie!
LIVE LONG AND PROSPER!
Trăind în cercul vostru strâmt
Norocul vă petrece... cred ca ti se potriveste!

| unknownn a răspuns:

Am trecut la pasul urmator tatiii, m-am lasat de asta laughing

| Loveyourself a răspuns:

Sunt sincera acum (ceea ce nu fac prea deslaughing) si iti spun cu ft mare sinceritate ca NU!
papa

| Necunoscut112 a răspuns:

Da

| eurynomus a răspuns (pentru Necunoscut112):

Si cum o faci? ai o tehnica anume sa obti placere maxima?

| Legend123 a răspuns:

DA

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Toate lumea se masturbeaza! It's f*ckin' normal.
Si pentru raspunsul anterior: Sunt fata si recunosc ca o fac. happy

| dgeko a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Sincer esti prima fata care raspunde la intrebarea asta poztiv, de obicei majoritatea ori se feresc sa dea un raspuns ori zic din start NU happy

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru dgeko):

Da..stiu asta. Si sincer ma enerveaza fazele astea. Nu inteleg ce li se pare asa iesit din comun sau rusinos. E ceva normal. happy

| dgeko a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Si normal si sanatos laughing

| AtashiNoBakaDesu a răspuns (pentru dgeko):

Exact!
Traiasca masturbarea! laughing)

| dgeko a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

rolling on the floor

| dgeko a răspuns:

Ce-i aia? laughing Sunt curios cate fete o sa-ti raspunda cu DA, banuiesc ca nici una laughing

| TwiXXXie a răspuns:

Nu pot sa-ti zic ca ma spui mamei laughing
normal ca da straight face

| Patrick1 a răspuns:

laughing Nu cred ca exista cineva care sa nu fi incercat de curiozitate sa vada cum e!winking
R: Da, ma masturbez! big grin And i like it! devil

| LillyLilly a răspuns:

Nu