| Maya_9911 a întrebat:

Spune si tu un status!^^ Cel mai deosebit primeste VOT + FUNDA. happy

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O inima franta e ca o oglinda sparta: daca o incerci sa o repari, te poti taia in cioburi.

| shtephie a răspuns:

Cand iti spune cineva "te iubesc" sa-i spui ca minte, iubirea nu se spune, ci se simte! :X
A avea prieteni e o arta ca si valsul, un cerc de prieteni nu se face cu compasul happy
Astea sunt preferatele mele :X Sper sa-ti placa si tie :*

| Barajag a răspuns:

"De dragostea oamenilor rai si de ura celor buni sa fugi"happy

| StefanStyle94 a răspuns:

Cel pe care il iubesti si te face sa plangi nu-ti merita lacrimile, iar cel ce te iubeste nu te va face niciodata sa plangihappy

| bianka93 a răspuns:

Orice ai face sunt alaturi de tine si sper ca toate visele tale sa se implineaska oriunde, oricand. voi fi langa tine dorindu-ti cat mai multa dragoste si fericire pentru ca te iubeschappy

| Mariaa a răspuns:

Fi perversa cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand cineva nu te pretuieste. Invata sa te faci respectat chiar daca nu toata lumea te inghite.

| Ancuutsa a răspuns:

starorice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc;; )

| αɳḍϋ a răspuns:

Peste toate trecem cu capul Sus • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus • big grin