| Delya_6437 a întrebat:

Spuneti-mi cele mai stupide intrebari care va trec acu' prin cap...scuze de categorie dar e cea mai vizionata... funda la cea mai stupida intrebare

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Iti merge frigideru? Adica daca se plimba.
Ai creier?
Zebra e neagra cu dungi albe sau alba cu dungi negre?
Orbii cred in dragoste la prima vedere?
Caracatita are maini sau picioare?
De ce ciomagul alb face spinarea neagra?
De ce magazinele non-stop au lacate la usa? rolling on the floor
De ce n-are ursu' coada si maimuta par la noada?
Cand vine Apocalipsa?
De ce soldatii Kamikaze purtau o casca?
De ce se sterilizeaza acele cu care se fac injectiile condamnatilor la moarte?
Care este sinonimul cuvantului " sinonim "?
De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece?
Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi?
Cum poate avea Donald nepoti daca nu are frati sau surori?
Adam avea buric?
Cand faci fotografii cu Mickey la Disneyland, omul din interiorul lui Mickey zambeste?
Cand o masina merge, aerul din interiorul pneului se invarte?
Daca o pisica pica mereu in picioare si o bucata de paine cu unt cade mereu pe partea unsa, ce se intampla daca legam o felie de paine unsa cu unt de spatele unei pisici si o aruncam pe fereastra?
Ce culoare are un cameleon cand se uita intr-o oglinda?
De ce mac donalds se scrie cu galben?
Cine a fost primul care s-a uitat la o vaca si a spus: "Cred ca o sa mulg chestiile alea care atarna si am sa beau orice tâsneste din ele."?
Cine a fost primul care a zis: "Vezi gaina aia? Am sa halesc urmatorul lucru care iese din fundul ei."
De ce este lumina in frigider si nu este in congelator?
De ce gynecologistul paraseste camera cand incepi sa te dezbraci, avand in vedere ca mai tarziu oricum se uita acolo?
Super glue: de ce nu se lipeste de interiorul tubului in care este vandut?
De ce daca apesi butonul liftului de mai multe ori liftul nu vine mai repede?
Ati sesizat ca daca sufli in moaca unui caine de obicei se enerveaza pe tine, dar daca il iei la o plimbare cu masina isi scoate capul pe geam?
Daca electricitatea vine de la electroni, atunci moralitatea de ce nu vine de la moroni?
Daca uleiul de floarea soarelui e facut din floarea soarelui, cel de porumb din porumb, cel vegetabil din vegetale, atunci baby oil din ce este facut?
De ce pestera nu are nici un peste?
De ce morcovul e mai portocaliu decat o portocala?
Daca azi sunt 0 grade si maine va fi de 2 ori mai frig, cate grade vor fi maine?
Taxiul iti da banii inapoi daca merge cu spatele?
De ce "prescurtare" este un cuvant asa lung?
De ce nu castiga ghicitoarele la 6 din 49?
Cu ce viteza se deplaseaza intunericul?
Un sofer care lucreaza pe masini de desapezire, cum ajunge dimineata la servici?
daca o fiinta este vie atunci de ce nu face struguri?
daca de la inot se slabeste, unde gresesc balenele?
Daca apa minerala a stat sute de ani sub pamant, de ce are termen de valabilitate?
Cainele si pisica de mare se alearga la fel ca "rudele" lor de pe uscat?
Daca un cuvant e scris gresit intr-un dictionar, cum iti dai seama?
Din moment ce exista o fata intunecata a Lunii, cum putem sti ca nu exista si o fata intunecata a Soarelui?
De ce oprim radio-ul din masina cand ne ratacim?
Ce are ursul in loc de mana? Labe cumva? rolling on the floor
Bafta! :*

9 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Delya intreaba:
Spuneti-mi cele mai stupide intrebari care va trec acu' prin cap...scz de categorie dar e cea mai vizionata... funda la cea mai stupida intrebare

| pwp a răspuns:

M-am masturbat! raman insarcinata?
m-am indragostit de (un utilizator al site-ului)

| moniii a răspuns:

Decat timp esti proastalaughing)?
big grin scuze asta`mi trecelaughing))

nu`i pentru uh :*

| MrsBrunetzyka a răspuns:

1.Asta e cea mai stupida intrebare!

2. intrebare ar fi : Pot fi gravida daca as dormi cu ursuletul meu noapte in pat?

| Aniiia a răspuns:

De ce am un dictionar in casa? de ce mananc? de ce scriu pe TPU? de ce am pamant pe nas? funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezgustator-Ce fel de **** ai vrea sa mananci?
Imposibil-Ai vrea sa asezi cartile de unul singur, carti cu 2 pagini in cea mai mare biblioteca, in rafturi de lungime 100m, latime 10m, inaltima 100m?
Stupid!-Ai vrea sa fii intr-un ocean unde esti inconjurat de rechini si sa mori in chinuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai laughing mi-a zis unu odata nu e gluma big grine ce sucul Coca Cola e negru?straight face lol ce n00blaughing

| Costelush a răspuns:

Daca tear lovi cineva cu prostimea ai fi la fel pentru ca deja esti!

| NiKy_7124 a răspuns:

Ioti mpot raspunde la tote deci nu-s stupide tongue