| mpeacelove a întrebat:

SPuneti-mi niste jocuri pentru fete, online, pe facebook sau pe diferite site-uri, va rog

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

Miss bimbo, ma bimbo astea online
pe fb e it girl sau sorority life. cam astea le stiu si le joc sau le-am jucat. pe facebook mai e si sims social daca te intereseaza desi joaca si baietiwinking funda?

1 răspuns:
| Flavy222 a răspuns:

Eu iti dau direct un link unde ma mai joc eu cand am timp liber, http://www.jocuriletale.ro/joc/jocuri-barbie/. Distractie si o funda mie. mersi :)