| Jolie19 a întrebat:

Spuneti-mi povestile voastre de dragoste si la cea mai buna dau funda!

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Primul meu prieten. pentru ca inca il mai iubesc :d.
A fost in clasa a 7a.Colegi de cls, totu' a inceput in a6a cand el incepuse sa se tina dupa mine ( desi pana atunci ne uram reciproclaughing ). Eu il uram, ma enerva si eu pe el la fel laughing. Si de la un tp incepuse el sa se comporte altfel, sa se uite tot timpu' dupa mine etc. Si am aflat ca ma place. Dupa un timp am inceput sa il plac si eu blushing.Am fost 8 luni impreuna in a 7a ( si a fost frumos... orice pupic, tinut in brate, strangere de mana conta asa de mult pentru amandoi ). dar unele greseli (din partea mea mai ales) si strambele colegilor au stricat tot. In cls a 8a ne'am evitat. Eu il iubeam, el facea pe durul oh go on. In vacanta dintr'a 9a a inceput iar sa se tina dupa mine si cum ne intalneam cum incepea sa ma sune, sa ma caute. Am fost impreuna din nou vreo 5- 6 luni. Ne'am desp iar din anumite motive oh go on. Acum inca se vede ca tinem inca unul la celalalt. Il iubesc si de fiecare data cand il vad imi bate inima mai tare, cand vb cu el imi tremura vocea. big grin Se vede ca ne doare. Si cand ne vedem tot asa...ma cauta. Nu stiu ce o sa facem, cum o sa facem. Deocamdata astept sa vad cum vor decurge lucrurile.