| aLx2013 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum ii spun la o fata daca vrea sa stea cu mine si ce trebuie sa fac daca zice da

Răspuns Câştigător
| tinasong a răspuns:

Pur si simplu o intrebi daca vrea sa fie prietena ta, apoi daca zice da toate vin de la sine, ii vei da intalniri, o vei saruta, ii vei face mici cadouri. Bafta!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dar cine esti tu sa-ti cada fetele la picioare?

| Terminatorul2 a răspuns:

Pur si simplu : "vrei sa stai cu mine pina cobor din autobuz"?
Aualeu citi ani ai frate?
rolling on the floor laughing
zi ma direct cum sa imi fac iubita doamne aici te poti exprima liber nu trebuie sa ne iei cu prosti din astea
Si ca sa-ti raspund la intrebare esti atent cu ea nu o superi va imprieteniti o inviti la un suc cafea etc si ii zici sentimentele tale da sa nu ii zici daca iti reproseaza ca iesiti doar ca prieteni ca altfel nu va merge si nu vei mai pute lua legetura cu ea
A da si daca merge la a doua intilnire iai si tu ceva ca o s-o faci catelusul tau dupa
Hai Noroc cu fata

| paceandlove a răspuns:

Pur si simplu daca te simti atras de ea incearca sa-i dai mai multa atentie s-o sacai asa a facut pr meu

| monycutzza a răspuns:

Depinde de fata, trebuie sa afli cam ce fel de baiat ii place ei

| DOARoVIATA a răspuns:

Sarut-o din senin daca continua sa te sarute ( asta vine ca un da) combinate cu ea ce sa faci doar nu sa te spanzuri?laughing intalnitiva pupo complimenteazo e simplu

| mkmk a răspuns:

Aolo.in primul rand nu zice "vrei sa stai cu mine". Spune-i direct daca eschiveaza tinete putin de ea daca tot contina las-o balta ca insemna ca nu vrea(luand in calcul tote posibilitatile). Daca zice da incepti ca un cupluwinking gen iesiti, pupici etc.Bafta!