| GyoLove a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum imi dau seama daca baiatul care s-a despartit de mine inca ma mai place? Un baiat s-a despartit de mine ptk era cu altcineva, si nu stiuh sigur dar cred ca inca ma mai place... Dar cum imi dau seama daca ma mai place sigurr?! Va rog spuneti-mi. Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| bianca154 a răspuns:

In primul rand, daca te-a lasat inseamna ca nu te mai placea. daca te-ar fi placut, nu te-ar fi lasat.

3 răspunsuri:
| KorpiklaaniV a răspuns:

Da fta au dreptate...Matei nu mai e cu tine si s-a bagat cu Nico pentru ca nu te mai place laughingrolling on the floorlaughing

| ruby_2970 a răspuns:

Uite daca tu crezi ca te mai plc e clar ca poate mai simte ceva pentru tine... adica daca s-a despartit de tine nu inseamna ca inca nu te mai plc... ar fi din piatra

| creative20 a răspuns:

Pai daca te placea cu adevarat nu se despartea de tinetonguebig grin poate ca esti doar o aventura sau un moft al placeriiwinking