| SERIOUX a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa sarut foarte pasional... daca puteti si un video(am 15 ani).

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Eu.s fata si iti zic sincer k nu merge cu vidoclipurile.km e tipa cu care vrei sa te saruti pentru ca conteaza f mult.de ex eu.s genul mai nebunatic si tupeist si imi place sa ma pipaie in timp ce ne sarutam.dar de ex pr mea e timida si nu ii place.si nu-ti fa griiji k serios e de la sine(eu prima data n-am crezut si m-a intrebat daca trebuie sa incid ochii daca nu.dar i-am inchis involuntar).gen ti-as explica si km se face totu cu limba si asa dar mi-e ca mai rau iese.nu ti mai fa griji...

4 răspunsuri:
| gabriel_9090 a răspuns:

Video cauta pe youtube cas o gramada...

| pixxy a răspuns:

Http://www.prieteni.ro/......0-389.html
Sper sa te ajute :P

| biobix a răspuns:

Un sarut pasional...pentru unii asta poate insemna si ceva mai nebunesc.sti doar trebuie sa fi tu insuti.cand vrei sa saruti persoana respectiva, mai intai o privesti adanc in ochi, te apropii usor (fara atingeri), poate doar o atingere cu mana ta pe fata ei/lui, apoi usor atingei buzele.cu limba usor o atingi pe a ei/lui, dupa o/il saruti asa cum sti tu dar mai usor, sa simti tu acea emotie mai timida:]]].nu stiu cum sa-ti spun mai exact.>.