| Girlrock_5477 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri misto dar nu din alea de 10 ani 15-16 asa ceva sau din alea cu avioane da de downloadat in pc care imi sp cele mia multe jocuri dar sa fie misto dau funda! scuze de categorie.

4 răspunsuri:
| Andrei_Bosinceanu_1997 a răspuns:

EU TIAM PROPUNE JOCURILE URMATOARE:prince of persia, betmen arkem city, counter strike 1.6, metin2, gta san andreas, devil may cry 3, oblivion, pes, fifa, assassins creed 1, 2, 3, assassins creed revelations, sleeping dogs, saint row the tird si cam atat noroc

| Busila_Stefan_1986 a răspuns:

Eu isi propun jocurile astea:metin2 elyps, metin2 arena, metin2 3d, cs 1.6, cs extreme, gta san andreas, world of tanks, world of warplanes, need for speed carbon, underground sau rivals, left 4 dead, red alert 1, 2, si 3, world of warcraft, call of duty ghost sau call of duty black ops, sniper elite nazi zombies army 2, far cry 1, 2 si 3, far cry blood dragon, battlefield vietnam, death island, sims 1, 2, si 3, mount &blade, black mesa astea sunt toate jocurile pe care le stiu