| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode de masturbarehappy va rog mult (mersi):* sunt baiat

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-o in cartea de romana sau de matematica si tranteste-o tare cartea astfel o sa ai niste senzatii foarte tari laughinge grea matematica asta si romana laughing

| Roby67 a răspuns:

Trage tare de ea pana ajunge la popou, dupa care poti sa faci pe eahee hee

| eugem35 a răspuns:

Eu zic sa incerci cu DEX-UL ca este o carte mai mare

| TropicalSun a răspuns:

1:Bagate-o in W. C. si trage apalaughing
2:Inteap-o cu acu' laughing
3tongueune piper pe ealaughing
4:Inoadati-olaughing
5:Taieti-o cu cutitasu' laughing
6:Bagati-o intr-un furtunlaughing
7:Tragi de ea pana se rupelaughing
8:Fa sex orallaughing
9:Opareste-olaughing
10:Fa pe tinelaughing

Eh, eh...cu aceste modalitati...SIGUR ajungi la uregentelaughinglaughinglaughinglaughingSa nu le incerci, sfatu' meu! Acum pe bune, incearca cu periuta de dintiwinking

| Anileda a răspuns:

Poate ai niste gauri la bloc! cauta-le ...succes

| skyline a răspuns:

Bagati-o intr-un tort si joacate pana nu mai poti

| corsau a răspuns:

laughing)nu mai pot de ras

| hândel a răspuns:

Te-ai plictisit de metoda clasică?! Înseamnă că abuzezi de ea. Mai fă pauze de o zi - două, altfel îţi va creşte până-n barbă. Dacă ai un prieten mai săritor, poate i se face milă de tine şi îţi dă un orificiu, sau o mână - doua de ajutor. Mai poţi încearca să-l ungi cu miere şi să-l dai la câine, poate-i place. Succesuri happy

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Există şi aici un rafinament, dar mulţi nu ştiu decât să ia totul în băşcălie.
Ar trebui ca atunci când practici masturbarea să îţi fixezi ca scop menţinerea organului cât mai mult în erecţie. Vei învăţa astfel să îţi amâni ejacularea. Nu obţii rezultate spectaculoase imediat dar prin perseverenţă...
În felul acesta, nu numai că obţii satisfacţii mai mari, dar vei lupta împotriva marelui duşman: ejacularea precoce.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisate pe priza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia o pauza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rupeti coloana si sugetio

| qwydyu a răspuns:

Frate... ia-o mai usor... si de unde va vin voua iddeile astearolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Freaq pana nu mai poti apoi fa-ti viata

| alexpuya27 a răspuns:

Frate cati idioti si cretini au raspuns la intrebarea asta...dar toti parca sunt copii avortati! Omul a pus o intrebare si voi il uati la caterinca.Se vede ca tara e plina de idioti cum sunt uni!