| SAKIRA_9871 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ceva statusuri, citate de genul:mama, ai pierdut tot ce aveai, ai pierdut fata cu care mereu te laudai. timpul trece tic-tac, tic-tac vagabonteala mea te lasa recelaughinglaughing nu mai sunt cum am fost. m`am schimbat etc etc. vreau cat mai multe status, va rog am nevoie urgenttt:*:**:*:* mersi multt stiti ca eu va dau voturi si funda:X:X

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Uite! Asta este un site de statusuri super, si are si ceea ce cauti tu, alege singurica :* http://sweety-things.weebly.com/. O primavara frumoasa!